افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات

Posted by arnik
Category:

افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات باحضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران آغاز به کار کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات باحضور هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و صفدری مدیرکل… وزارت صمت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شروع به کار کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه 286 شرکت داخلی و خارجی، نوین‌ترین تولیدات و خدمات خود را از 14 تا 17 اردیبهشت‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان و فعالان صنعت آرایشی و بهداشتی قرار می‌دهند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات در فضایی به وسعت 31 هزار و 558 متر مربع طراحی شده و از ساعت 9 تا 16 برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

شرکت‌های داخلی و خارجی محصولات تولیدی خود را در زمینه‌های محصولات شوینده، پاک کننده، سلولزی و مواد اولیه مرتبط، محصولات آرایشی، بهداشتی، رنگ مو، عطر، ادکلن و اسپری، محصولات محافظتی پوست، مو، دهان، دندان و ناخن، لوازم آرایشگری، آرایشگاهی و کلینیک‌های زیبایی، اسانس ها، مکمل ها و مواد اولیه واسطه ای، خوشبو کننده هوا، حشره کش، واکس و مواد اولیه مرتبط، محصولات محافظتی کودک، محصولات ماساژ و اسپا، ماشین‌های پر کن، بسته بندی، ظروف، دستگاه‌های نظافتی و قطعات وابسته، تجهیزات پزشکی زیبایی و لیزر درمانی، تشکل‌های مرتبط، مراکز علمی، تحقیقاتی و نشریات تخصصی،کلینیک زیبایی، بهداشتی و خدمات مشاوره‌ای را به معرض دید علاقه‌مندان و فعالان صنعت آرایشی و بهداشتی قرار می‌دهند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از امروز ساعت 8صبح کار خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کردند و در این دوره از نمایشگاه 279 شرکت داخلی و 14 شرکت خارجی از 7 کشور آلمان، فرانسه، سوئیس، روسیه، ویتنام، ترکیه و هند حضور دارند.

محتوا قابل کپی نمیباشد