پلات لمینیت

چاپ پلات لمینیت برای فضا های داخلی

 

فضاهای داخلی یعنی محیطی که اصلا نور مستقیم خورشید و باران نباشد و در یک فضای بسته مانند اتاق ادارات و یا داخل نمایشگاه های سرپوشیده باشد. یکی از اصلی ترین دلایل جوهر های مصرفی آنها میباشند که ضد آب نیستند.

دلیل بودن در فضای داخلی

 

بدیل نوع متریال مصرفی که ضد آب نیستن نباید آب و رطوبط به پلات لمینت بخورد ، شاید با خودتون فکر میکنید که پوشش لمینیت یعنی یک لایه پلاستیک پس چرا ضد آب نیست. باید عرض کنیم که وقتی پوستر و چاپ مورد نظر ما برش میخورد و آماده میشود از لبه های برش خورده آب نفوذ خواهد کرد.

پلات لمینیت
چاپ پلات یا کوتد ؟

 

در واقع هر دو تا اسم برای یک محصول میباشد که یعنی کاغذ عریض با گرماژ بالای 80 گرم که به صورت رول میباشند.

سطح متریال و عرض های موجود

 

سطح متریال پلات ها معمولا مات میباشد و بدون بافت هستند یعنی سطحی صاف و بدون هیچگونه پستی و بلندی که در عرض های 90 / 106 / 127 / 152 و در طول 25 متر موجود است.

چاپ پلات
چاپ پلات لمینیت برای استند های نمایشگاهی

 

یکی از اصلی ترین کاربرد پلات لمینیت ( البته در گذشته ) برای کامل کردن استند های نمایشگاهی میباشد.زیرا این دو به هم وابسته هستند.

انواع استند های مورد نیاز به این دسته از چاپ

استند های وابسته عبارت اند از رول آپ ، پاپ آپ ، کانتر ، ایکس استند و … که بعضا لازم میشود که برای بعضی از آنها خدمات خاص ارائه شود مانند نصب استند و طراحی و …

چاپ استند
چاپ پلات لمینیت برای تخته شاسی و فوم برد

 

یکی دیگر از کاربرد های پلات لمینیت برای انواع تابلو ها مانند فوم برد و تخته شاسی  و کات استند میباشد که میتوان به صورت مات و براق انتخاب کرد.

انواع پوشش لمینیت برای کوتد

 

پوشش ها همان لمینیت هایی میباشند که از جنس پلاستیک هستند که در دو دسته اصلی گرم و سرد موجود میباشند که هر کدام به صورت جداگانه مات و براق دارند.

چاپ تخته شاسی

چاپ پلات لمینیت

میانگین امتیازات ۵ از ۵