تابلو بانکی

 

نمونه تابلو بانکی

 

 

تابلو پلکسی عمودی

 

تابلو بانکی عمودی پلکسی
تابلو ام دی اف بانکی

 

تابلو ام دی اف بانکی
تابلو فلزی

 

تابلو بانکی
تابلو بانکی در چند مدل موجود میباشد ؟

 

این دسته از تبلیغات در سه مدل موجود میباشند که میتواند برای هر کدام از یک تا 3 ماژول استفاده کرد ، منظور از ماژول بخش ال ای دی  ساعت ، تقویم و متن روان میباشند که مدل ها عبارت اند از :

پلکسی : تابلو بانکی پلکسی یکی از زیباترین و پرفروشترین این دسته میباشد زیرا باتوجه به دارا بودن قابلیت برش با طرح دلخواه میتوان هر آنچه که در ذهن است را برش و اجرا کرد که قطر تابلو پلکسی ها از 6 سانت تا 11 سانت میتواند باشد و حداکثر سایز ساخت 120*180 است.

 

ام دی اف : تابلو ام دی اف دقیقا مثل نمونه طلقی میباشد که قابلیت استفاده از چند ماژول را دارا میباشد و نیز همچنین میتوانید در قطر 6 الی 11 سانت و در عرض 120 و طول 180 سفارش دهید و مهم ترین قابلیت این دسته چاپ و تبلیغات شما به صورت مستقیم  و چاپ استیکر روی ام دی اف چاپ میشود.

 

فلزی بدون فریم : این دسته از تابلو ها به این معنی نمیباشد که فریم مناسب ندارند بلکه بدنه آنها از پنل فلزی بوده و مشتریان در هنگام سفارش میتوانند جنس رویه تابلو خود را انتخاب کنند که از چه جنسی باشد و لازم به ذکر میباشد که از دو نوع رویه پلکسی و ام دی اف میتوانید استفاده کنید.

 

زمان آماده سازی تابلو بانکی چقدر است ؟

 

زمان آماده سازی تابلو بانکی به تعداد ماژول ، تعداد کلی سفارش و اندازه آنها بستگی دارد که کمترین زمان 15 روز میباشد و در صورت ساخت مدل های مختلف با ماژون های بیشتر ممکن است این زمان به یک ماه هم برسد زیرا برای ساخت چنین تابلوهایی ابتدا باید طراحی برد انجام شود و بعد از آن قطعات یکی یکی روی برد سوار میشوند و در نهایت به یک تابلو کامل تبدیل میشوند.

 

در چه محل هایی مورد کاربرد قرار میگیرد ؟

 

برای اینکه کاربرد دقیق این دسته از تابلو ها را بدانید کافیست یک سر به خیابان فردوسی بزنید و نگاهی به تابلوهای صرافی ها بیاندازید یا به یکی از شعب بانک مراجعه کنید تا تابلوی داخلی بانک ها را مشاهده

حالا چرا این دسته از اصناف از این نوع تابلو ها استفاده میکنند ؟ در جواب این سوال باید بگوییم که با توجه به کاربری آسان و قابلیت تنظیم و تغییر اعداد با استفاده از وای فای و دقت نمایش تایم در مدت طولانی ، تابلو بانکی را یکی از محبوب ترین تابلو ها برای این اصناف کرده است.

 

جهت سفارش و استعلام قیمت میتوانید با مشاوران مجموجه چاپ و استند آرنیک تماس حاص فرمایید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵