نصب مش

روش نصب مش پشت چسبدار

 

 

نصب مش پشت چسبدار
نصب مش
چاپ روی مش
نصب مش چیست و چگونه باید انجام داد

 

به هر گونه عمل چسباندن متریال مش پشت چسبدار به شیشه را نصب مش میگویند که در ادامه ما قصد داریم شما را با روش های مختلف نصب و صحیح ترین نوع روش کار آشنا کنیم و نیز همچنین در ادامه قصد داریم شما را با انواع متریال مش اشنا کنیم.

 

 

روش نصب مش
نصب مش پشت چسبدار
نصب مش
بهترین روش نصب مش پشت چسب دار

 

در همین ابتدا میخواهیم برویم به سراغ بهترین و اصولی ترین روش نصب چاپ مان بر روی شیشه

 

حالا چرا شیشه ؟

 

به دلیل اینکه ساختار لونه زنبوری متریال مش پشت چسبدار به گونه ای است که فقط میتوانیم روی شیشه های مغازه و ادارات و پاساژها استفاده کنیم نه جای دیگر

 

برای نصب مش از کجا باید شروع کنیم ؟

 

ابتدا باید اندازه محل مورد نظر را بگیریم و از هر طرف 2 سانت بزرگتر کنیم ( جا برای بازی کردن متریال هنگام نصب ) سپس از یک طراح کمک میگیریم برای طراحی مورد نظر تبلیغاتمان.

دوم کار برش چاپ مش قبل از نصب میباشد که باید هر چهار طرف کار را ببریم ( مخصوصا در ابعاد بزرگ که نیازمند چند لت بودن است )

سوم استفاده از آب و کف میباشد که برای زیر کار و قبل از نصب به آن نیاز داریم توجه کنید که در این نوع از نصب ها باید مقدار کف بیشتر از نصب استیکر باشد.

چهارم چاپ یا پوستر خودمان را به صورت بر عکس بعد از خیس کردن کامل شیشه روی محل قرار میدهیم و شروع به کندن پوست پشت مش میکنیم توجه داشته باشین که به هیچ عنوان روی زمین این کار را انجام ندهیم چون متریال مش پشت چسبدار گرد و خاک را به خود میگیرد و منجر به خرابی کار هنگام نصب میشود

 

مرحله اخر  

 

بعد از کندن پوست پشت چاپ ، پوستر تبلیغاتی خود را برداشته و به صورت صحیح به شیشه میچسبانیم و تنظیم میکنیم سپس مجدد روی چاپ مش پشت چسبدار را با آب و کف خیس میکنیم به طوری که تمام کار به صورت کامل خیس شود. و با استفاده از یک دستمال نرم ( به هیچ عنوان از کارتک در نصب مش استفاده نشود ) شروع به گرفتن کف های روی چاپ میکنیم به طوری که کاملا سطح چاپ خشک شود.

در آخر

بعد از حدود نیم ساعت لبه های اضافی چاپ مش را با دقت کات میکنیم و اجازه میدهیم 1 روز تمام خشک و روی شیشه ثابت شود.

 

نکته:

 

در نظر هم داشته باشین اگر میخواهیم چاپ جدید را جایگزین چاپ قدیمی بکنیم قبل از هر کار باید بدانیم که روش صحیح کندن چاپ مش با استفاده از سشوار صنعتی و کارتک تیغ دار میباشد و بعد از کندن چاپ با روش های ذکر شده در بالا باید با استفاده از آب گرم چسب های ماسیده شده روی شیشه را هم تمیز کنیم تا سطحی صاف و تمیز برای چسباندن چاپ مش جدید داشته باشیم.

 

اگر لبه های کار به هردلیلی اعم از سردی هوا و یا نا مرغوب بودن جنس شروع به بلند شدن کرد میتوانید با استفاده از چسب شیشه ای آنها را برای یک هفته ثابت کنید تا کمکی به بهتر چسبیدن چاپ کرده باشیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب مش و یا اعزام نصاب با مجموعه چاپ و استند آرنیک در تماس باشین.

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵