جا کاتالوگی

جای بروشور عموما در مکانهایی قرار میگیرند که نیاز به اطلاع رسانی بیشتر محصولات دارند .

جای بروشور کانتر
استند
جای بروشور کلاسیک
استند بروشور کاتالوگی
جای بروشور بانکی
جای بروشور بانکی
استند بروشور :

 

به پایه استندی گفته میشود که کاربرد اصلی آن محل نگهداری بروشور سه لتی یا بروشور آ4 و کاتالوگ میباشد.

جنس جا کاتالوگی از آلومینیوم و آهن و طلق پلکسی میباشد که نحوه قیمت گذاری آنها در اکثر استندها به صورت ثابت و تک نرخی میباشد.

البته لازم به ذکر میباشد که استند بروشور بانکی و پلکسی ها میتوانند در سایز های مختلف و مدل های مختلف ساخته شوند و یکی از محاسن این دسته قابلیت داشتن چاپ و تبلیغات بر روی خود میباشد.

شرایط ظاهری:

 

عموما جا کاتالوگی ها در ارتفاع های 90 سانتی موجود میباشد و دارای 4 و یا طبقه هستند.

امروزه با توجه به پیشرفت علم ساخت استند های نمایشگاهی ، تیم چاپ و نصب آرنیک مفختر است اعلام کند که مشتریان محترم میتوانند با ارسال عکس نمونه خارجی محصولات برای تیم ما  در جهت ساخت و تولید اختصاصی در داخل کشور عزیزمان ایران اقدام نمایند.

مکان های مورد استفاده:

 

خب تا اینجا با جا کاتالوگی آشنا شدیم حالا میخواهی مکان های قابل استفاده و یا بهتری مکان برای جای بروشور را خدمتتان عرض کنیم.

اولین و بهترین مکان در نمایشگاها میباشد با توجه به هدفمند بودن نمایشگاه غرفه داران برای سهولت در ارائه شرح کار خود نیاز به چاپ کاتالوگ و بروشور دارند .

و از این رو برای بروشور های خود نیاز به استندی با ویژگی نگهداری و نمایش بروشور های خود را دارند.

داروخانه ها:

 

بله درست شنیدین داروخانه ها به این دلیل که تمام محصولات دارویی و بهداشتی موجود در این فروشگاه ها نیاز به اطلاعات مصرف صحیح محصولات دارند .

از این رو شروع به چاپ بروشور های 3 لتی میکنند که بهترین جا کاتالوگی برای این دسته از محصولات جای بروشور 3 لتی تکی و یا 5 تایی  میباشد.

استند جا کاتالوگی

میانگین امتیازات ۵ از ۵