تعمیر استند کانتر سمپلینگ

 

 

تعمیر استند کانتر سمپلینگ

 

تعمیر استند کانتر سمپلینگ چیست؟

به هرگونه عملیات سالم سازی و نو سازی که باعث سلامت هرچه بیشتر استند و چاپ تبلیغاتی شود را تعمیر استند گویند.

از این رو برای درک بیشتر  کار میتوانید به انتحای صفحه جهت مشاهده فیلم های آموزشی مراجعه بفرمایید و یا راهنمای پایین را با دقت مطالعه کنید

 

تعمیر استند کانتر پی وی سی

روش های قابل تعمیر استند کانتر سمپلینگ

 

اولین و بهترین روش میتوان به تعویض قطعه اشاره کرد که با کمی مهارت فنی میتوانید استند کانتر خود را تعمیر کنید از این رو مجموعه چاپ و استند آرنیک مفتخر است اعلام کند تمامی خدمات در این مجموعه انجام پذیر است.

مشتریان محترم میتوانند با ارسال عکس از استند خود و یا در صورت داشتن اطلاعات کافی میتوانند جهت رفع خرابی سازه خود اقدام کنند که حتی این خدمات شامل تعویض چاپ هم میشود.

 

برای تعمیر استند کانتر سمپلینگ از کجا باید شروع کنیم

 

ابتدا میتوانید مقاله های این صفحه را مطالعه کنید اگر نتوانستید به هر دلیلی کمک لازم را دریافت نمایید دو راه را پیشنهاد میکنیم ابتدا فیلم های آموزشی را مشاهده فرمایید.

و یا با تیم پشتیبانی چاپ و استند آرنیک تماس بگیریدو به صورت تصویری و یا صوتی مشگل خود را مرتفع سازید.

 

  • در انتها توضیح مختصری راجب کانتر ها خواهیم داد

استند های کانتر عمده کاربردشان برای سمپلینگ و پروموشن های محصولات تبلیغاتی و مصرفی میباشد که در مکانهایی مانند داروخانه ها و هایپر استار ها و نمایشگاه ها و همایش ها مورد استفاده قرار میگیرند.

قطعات میز

قطعات قابل تعمیر استند کانتر سمپلینگ

 

قطعه هایی که عموما نیاز به تعمیر دارند به شرح زیر میباشند

 

  • مگنت

مگنت ها آهنربای نازک و نواری شکل میباشند که برای نگهداشتن چاپ به استند استفاده میشود که مخصوص کانتر های ویژه میباشند که هزینه تعویض و اجرت برای هر متر 25.000 تومان میباشد.

 

  • کتیبه

کتیبه ها در انواع میز ها متفاوت میباشند به عنوان مثال در استند کانتر pvc به صورت فوم فشرده و در استند کانتر ویژه به صورت ام دی اف هستند که در صورت تعویض طرح قدیمی مجبور به تعویض آنها میباشیم که هزینه هر کدام 130.000 تومان میباشد.

 

  • قطعه مربعی شکل

قطعه های مربعی شکل هم وظیفه نگهداشتن میله های اصلی سازه را به همدیگر دارند که بر اثر فشار زیاد گاها مشاهده میکنیم که شکسته میشوند و هزینه تعویض و خود قطعه 80.000 تومان میباشد که یاد آور میشویم که این خدمات برای کانتر ویژه میباشد.

 

  • لوله یا میله

میله یا لوله صرفا جهت نگهداشتن کتیبه در بالای استند مورد کاربرد قرار میگیرد و برای استند نیاز به دو عدد میباشد که اگر به هر دلیلی نیاز به این میله ها داشته باشید باید برای هر کدام هزینه ایی 100.000 تومانی پرداخت کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵