فلکس

چاپ فلکس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 

فلکس به متریال گفته میشود که از جنس پلی کربنات سدیم میباشد و شباهت زیادی به بنر دارد. و به طور خلاصه جنس فلکس از pvc میباشد.

در چه ابعادی موجود میباشد

ابعاد قابل چاپ عرض 90 / 100 / 120 / 150 / 200 / 250 / 320 / 450 / 500 در طول 50 متر میباشد که لازم به ذکر میباشد که ابعاد گفته شده صرفا ملاک محاسبه قیمت میباشند.

به عنوان مثال اگر شما یک فایل 140 در 200 برای چاپ ارسال کنید به نزدیک ترین عرض موجود که 150 سانت هستش محاسبه میشود.

فلکسی
چاپ فلکس برای تابلو های نمایشگاه

 

در نمایشگاه ها و صنعت غرفه سازی برای زیبا تر شدن غرفه معمولا پیمانکاران از لایت باکس ها استفاده میکنند از این رو برای تابلو ها متریالی باید انتخاب شود که نور را به راحتی از خود عبور دهد.

انتخاب چاپ برای غرفه سازی؟

 

در این حالت غرفه ساز دو انتخاب دارد اول میتواند از چاپ بکلایت استفاده کند که نسبت به فلکس کمی گران تر میباشد ولی کیفیت بالا تری دارد. و دوم چاپ فلکس را انتخاب کنید که هم مقرون به صرفه تر میباشد هم قابلیت چاپ در ابعاد بزرگتر را دارا میباشد.

چاپ نمایشگاه
چاپ فلکس تابلو های سردرب مغازه

 

به تابلوهایی گفته میشود که از حدود 25 سال پیش تا اکنون مورد استفاده قرار گرفته که از دسته تابلو های نور دار و ضد آب میباشد.

جنس تابلو های سردرب مغازه از چیست؟

 

ساختار این تابلو ها از شاسی کشی آهنی و ورق گالوانیزه و سپری آلومینیومی و مغزی پلاستیکی و چاپ فلکس و ترانس و مهتابی الکترونیکی میباشد.

فلکسی
چاپ فلکس با کیفیت و تن پلات رنگ

 

این متریال وقتی با دستگاه های چاپ روز دنیا، چاپ شوند بسیار با کیفیت تر از هر متریال و یا مدیای دیگه هستند. زیرا با توجه به بافتی که دارند رنگ روی آنها بشدت عالی چاپ میشود.

آیا تن پلات هم به خوبی رنگ های خالی چاپ میشود؟

 

جواب این سوال قطعا بله هستش مگر هد دستگاه چاپ معیوب و دارای نقص باشد که در این صورت شما شاهد چاپی بی کیفیت و رده های پس گرفتگی خواهید بود.

فلکس باکیفیت
چه خدماتی شامل نصب چاپ فلکس میشود

 

طراحی

 

از ابتدا بخواهیم بگوییم باید بگیم که اول نیازمند یک طراحی خوب با انتخاب رنگ های مناسب در مسیر رنگ سازمانی شرکت انجام شود و از متن های بسیار ریز در این نوع چاپ جدا خودداری شود.

 

نصب

 

برای نصب این متریال ابتدا باید نوع کار مشخص شود به عنوان مثال اگر تابلو های سر درب مغازه باشد باید حتما اپراتور 5 سانت از هر طرف برای نصب چاپ حاشیه رنگ سفید قرار دهد تا نوار مغزی ها را روی آنها چسبانده شود.

چاپ فلکس

میانگین امتیازات ۵ از ۵