تاریخ به روز رسانی دسامبر 11th, 2023

استند رول آپ

 

به عنوان یک استند نمایشگاهی و اطلاع رسانی شناخته شده است و محبوبیت این دسته از سازه ها بخاطر حمل و نصب راحت میباشد.

که در ادامه توضیحات کامل تری در این خصوص داده شده است اگر علاقه مند به دانستن تمامی ویژگی های رول آپ هستین به پایین صفحه مراجعه کنید.

عرض 60
استند رولاپ
عرض 80
rullup
عرض 85
رول آپ
عرض 90
استند رول آپ
عرض 100
استند رول آپ
عرض 120
استند نمایشگاهی رول آپ
عرض 150
استند رول آپ
عرض 200
استند رول آپ
عرض 240
رول آپ

بعد از معرفی کلی و کارایی استند رول آپ حالا میخواهیم با قابلیت ها و مشخصات این دسته از استند ها آشنا بشیم.

انواع مدل های رولاپ:

 

در سه دسته کلاسیک،پهن،گردان موجود میباشد و در دو رنگ مشکی و نقره ای که این روزها رولاپ های گردان به دلیل محدودت واردات کمتر دیده میشود.

 
کارایی های هر دسته از رولاپ ها

 

رولاپ ها محمولا به صورت کلاسیک سفارش داده میشوند که عمده کارایی های انها استفاده در نمایشگاه ها و همایش ها بوده ولی امروزه با به وجود آمدن رولاپ های پهن که معمولا در ابعاد بزرگ سفارش داده میشود دیگر کمتر شاهد استفاده این دسته در ادارات هستیم و عمده مصرف این دسته از استند ها در مغازه ها جهت تبلیغ در نمایندگی و استفاده در ابعاد بزرگ برای بک گراند عکاسی میباشد.

 

عواملی که بر قیمت تاثیر خواهد گذاشت :

 

ابتدا انتخاب نوع چاپ میباشد که هر متریال قیمت مخصوص به خود را دارد و نیز همچنین باید به عرض متریال هم توجه کرد زیرا بعضی از مدیا ها فقط در چند سایز تولید میشوند که این باعث میشه شما هزینه بیشتری نسبت به پرت کار پرداخت کنید.

مورد بعدی سایز استند میباشد که هرچی سایز بزرگ تر باشد قیمت استند رول آپ هم بیشتر میشود در برخی مواقع امکان داره ما سایز های غیر استاندارد یا به عبارتی سایز دلخواه مشتری لازم داشته باشیم که ممکنه در هنگام سفارش متوجه اختلاف قیمت زیاد نسبت به سایز بزرگتر شوید این به این دلیل میباشد که برای سایز دلخواه چون از حالت سری کاری خارج میشود و زمان زیادی بابت خدمات آماده سازی استند رول آپ میبرد در نتیجه روی قیمت تاثیر میگذارد.

 

انواع سایزها:

 

رولاپها به طور طبیعی در سایز هایی که قبلا ذکر شد سایز استاندارد : عرض 60 ، عرض 80 ، عرض 85 ، عرض 90 ، عرض 100 ، عرض 120 ، عرض 150 ، عرض 200، عرض 240  و در ارتفاع 200 سانتیمتر  قابل سفارش است  ولی این قابلیت را دارا میباشد که بنا به خواست مشتریان سایز دلخواه هم باشد.

 

نوع چاپ یا پوستر:

 

تقریبا میتوان گفت اکثر چاپ های موجود را میتوانیم برای این استند رول آپ انتخاب کنیم که شامل سولید،پلات لمینیت،بنر،گلاسه پاره نشو و غیره.

در پایان یاد آور میشویم که کاربردی ترین موار این دسته از استند ها در نمایشگاها و نمایندگی ها جهت اطلاع رسانی میباشد.

جهت بهبود اطلاعات خود در این زمینه اگر در انتخاب خود دچار مشگل هستید لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری با مشاوران چاپ و استند آرنیک تماس بگیرید .

انتخاب چاپ مناسب برای هر شرایط آب و هوایی:

 

باید در نظر داشته باشیم که برای انتخاب چاپ یا پوستر استند رول آپ بسیار تنوع وجود دارد که با هم نگاهی به هرکدام از دسته های چاپ و مکان مناسب جهت استفاده می اندازیم.

چاپ بنر : زمانی که بخواهیم در فضای بیرون از استند استفاده کنیم و هزینه کمی بابت تبلیغات پرداخت کنیم از این دسته چاپ استفاده میکنیم.

چاپ سولیت : مناسب برای هر دو فضای خارجی و داخلی و دارای کیفیت قابل قبول میباشد که هزینه مناسب نسبت کیفیت آنها باعث محبوبیت این دسته شده است.

چاپ pp: یکی از مناسب ترین انخاب ها برای فضای داخلی میباشد که بهترین کیفیت را دارا میباشد ولی هزینه ای بالاتر نسبت به سولیت دارد.

چاپ پلات لمینیت: قدیمی ترین نوع چاپ برای این استند میباشد که اجازه انتخاب به شما را میدهد که تبلیغات شما مات باشد یا براق و هزینه بالایی دارد.

 

کلام اخر : امیدواریم که این مطالب توانسته باشه کمک اندکی در راستای انتخابی بهتر قدم برداشته و شما همچنین میتوانید با ثبت دیدگاه خود کمک به بهبود اطلاعات بقیه دوستان کرده باشید.

 

استند رولاپ

میانگین امتیازات ۵ از ۵