استند پاپ آپ

 

 

از دسته استند های پرکاربرد میباشد که در سایز ها و مدل های مختلف قابل استفاده میباشد و مناسب بک گراند میباشد در ادامه توضیحات

بیشتری در خصوص چگونگی کاربرد این محصول ارائه داده شده.

1*3
استند پاپ آپ 1*3
2*3
کنفرانس
3*3
پاپ اپ
4*3
پاپ اپ
5*3
پاپ اپ
جای محصول
محصول پاپ اپ
انواع استند پاپ آپ :

 

  1. 1*3
  2. 2*3
  3. 3*3
  4. 4*3
  5. 5*3
  6. محصول

انتخاب سازه بستگی به فضای موجود در بک گراند دارد که این ویژگی پاپ اپ تبدیل به مزیت شده برای مشتریانی که از این دسته تبلیغات استفاده میکنند.

 

فضایی مورد نیاز عبارت است از

1*3 ماژول  230 ارتفاع در 120 عرض

2*3 ماژول 230 ارتفاع در 190 عرض

3*3 ماژول 230 ارتفاع در 260 عرض

4*3 ماژول 230 ارتفاع در 330 عرض

5*3 ماژول 230 ارتفاع در 400 عرض

پروداکت یا جای محصول 70 ارتفاع در 60 عرض

 

از جمله  و کاربرد های خاص استند پاپ آپ میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 

همایش ها

نمایشگاه ها

تولد ها

کنفرانس ها

سخنرانی ها

 

این محصول در حین زیبایی و کاربردی یه ویژه خاص دیگر دارد که میتوان به قابل حمل بودن و سبک بودن اشاره کرد و به راحتی قابل نصب میباشد.

مناسب ترین جایگزین بجای ساخت غرفه های نمایشگاهی میباشد می دانید چرا مراجعه به استند پاپ آپ (Popup Stand) زیاد است؟ می توان به صورت کیفی موارد و عوامل مختلفی را برای این شرایط وصف کرد اما مهم ترین آن ها عبارتند از: 1.در اختیار قرار دادن مساحتی قابل توجه برای مارکتینگ و تبلیغات(وسیع است)؛ 2.قیمت اقتصادی و رقابتی؛ 3.وزن سبک؛ 4.منعطف(دارای ابعاد مدولار و سیال، برای تغییر سایز در شرایط مختلف)؛ 5.سادگی بر پایی و جمع آوری و حمل و نقل؛ 6.دوام و ماندگاری بالا؛ 7.قابلیت تعویض دلخواه چاپ بسته به شرایط(تمامی چاپ های فلت بد، دیجیتال و غیره قابلیت نصب و نمایش دارند). هنوز هم می توان برای پاپ آپ ها ویژگی مثبت بر شمرد اما مهم ترین ها به زعم ما همین 7 مورد بالا هستند.

 

اجزای سازنده این استند پاپ آپ از پلاستیک فشرده و آلومینیوم و آهن میباشد. در نتیجه امر باعث سهولت آنها و از همه مهمتر تعمیر استند را شامل میشود.

به طوری که با کمترین هزینه و به دفعات قابل استفاده میباشند از این به یکی از اقتصادی ترین نوع تبلیفات تبدیل شده که فقط با یکبار هزینه به دفعات قابل استفاده میشوند.

همچنین میتوان آنها را به دو نوع تخت و کرو استفاده کرد که با توجه به شرایط و موقعیت محل انتخاب شده این تصمیم را میتوان گرفت.

استند پاپ اپ

میانگین امتیازات ۵ از ۵