افست

لیست قیمت چاپ افست به روز
لیست قیمت چاپ افست به روز
لیست قیمت چاپ افست به روز
چاپ افست چیست ؟

 

نوعی از دسته چاپ میباشد که در تعداد بالاتر از 1000 عدد قابل انجام است بطوری که ابتدا باید برای طرح مورد نظر زینک های فلزی تهیه شود و با استفاده از قلتک یا همان سلندر های گردان طرح مورد نظر بر روی کاغذ چاپ میشود که امکان چاپ هر رنگی حتی رنگ های ساختگی بر روی کاغذ را دارا میباشد.

با توجه به سرعت بالایی که در تکثیر دارد پس نمیتوان انتظار چاپ در تیراژ پایین را داشت که لازم به ذکر میباشد این دسته از چاپ را به نام لیتوگرافی هم میشناسند و البته فرایند تکثیر با استفاده از جوهر و زینک های فلزی و چهار عدد سیلندر انجام میپذیرد که این امر باعث خروجی کیفیت بسیار بالا و دقت چاپ قابل قبولی میباشد.

 

انواع چاپ افست چیست ؟

 

امروزه با توجه به نیاز بازار ازجمله شرکت هایی که قصد اعلام حضور در نمایشگاه و همایش ها را که دارند یکی از ابتدایی ترین نیاز هاشون به تبلیغات چاپی میباشد که عبارت اند از کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور ، کاتالوگ ، کتاب ، سربرگ ، پاکت نامه و … است.

البته این موضوع را باید در نظر داشت که هر کدام از این شاخه هایی که در بالا ذکر شد به تنهایی شامل چندین زیر شاخه میباشند مانند گرماژ های و مختلف جنس های مختلف هستند که هر کدام تاثیر بسزایی در تعیین قیمت و زمان تحویل دارند.

 

تفاوت بین چاپ افست عمومی و اختصاصی چیست ؟

 

با یک مثال این بخش رو شروع کنیم فرض کنید که شما در یک نمایشگاه میخواهید شرکت کنید و نیاز به کارت ویزیت و بروشور سه لتی و سربرگ دارین با توجه به پر استفاده یودن این دسته ها روزانه شاهد سفارش از این قبیل چاپ ها هستیم که از این رو مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک برای جلوگیری از هزینه های اضافی کنار کار یک مشتری کارهای دیگری را شیت بندی میکند تا هزینه کلی سر شکن شود بین چند سفارش.

چاپ افست اختصاصی

زمانی که شما نیاز به تقویم یا سررسید و حتی یک کتابچه راهنما دارین تنها کاری که میتوان انجام داد چاپ اختصاصی میباشد زیرا سفارش شما به دلیل داشتن صفحات متعدد به تنهایی یک شیت کامل را پرمیکند ، که از این رو به استلاح چاپ اختصاصی میگویند.

 

برای دریافت به روز ترین قیمت و مشاوره و طراحی میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید