تعمیر استند پاپ آپ

تعمیر استند

تعمیر استند پاپ آپ

 

تعمیر استند پاپ آپ چیست ؟

 

به هر گونه تعمیر و یا تعویض قسمتی و یا قطعه ای از استند که باعث بهبود در نمایش تبلیغات و ما شود گفته میشود.

از این رو میتوانید جهت آگاهی هر چه بیشتر  ، مطالب زیر را بخوانید و یا جهت مشاهده فیلم های آموزشی به پایین صفحه مراجعه بفر مایید.

تعمیر پاپ آپ

قطعات قابل تعمیر استند پاپ آپ

 

قطعه هایی که عموما نیاز به تعمیر دارند به شرح زیر میباشند

 1. میله ضربدری
 2. شاخک بالای چاپ
 3. مگنت چاپ
 4. قطعه مربعی شکل
 5. سری خط کش
 6. خط کش

که از این رو مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک مفتخر است اعلام کند که تمامی این خدمات در این مجموعه انجام میگردد.

شاخک بالای چاپ

برای تعمیر استند پاپ آپ از کجا باید شروع کنیم

 

ابتدا باید بدانیم که کدام قسمت از استند شما معیوب شده و یا نیاز به تعمیر دارد اما اگر هم نمیدانید یا تجربه کافی ندارید میتوانید با ارسال عکس سازه خود در واتس اپ و یا ایمیل برای تیم فنی ما اقدام کنید.

بعد از مشاهده و برآورد هزینه در کمتر از یک روز کاری تیم پشتیبانی ما با شما تماس خواهند گرفت و روند کار را به صورت کامل توضیح خواهند داد.

خط کش پاپ آپ

نحوه محاسبه قیمت تعمیر استند پاپ آپ

 

نحوه قیمت گذاری استند بر اساس خدمات و نوع قطعه مصرفی میباشد که در ادامه سعی کردیم توضیحاتی را ارائه دهیم

 

 • میله ضربدری

تقریبا میتوان گفت گرانترین قسمت استند پاپ آپ میله های ضربدری آنها میباشد که هزینه تعویض و خود قطعه 140.000 تومان میباشد.

 

 • شاخک بالای چاپ

شاخک ها عموما کاربردر مهمی را در نگهداشتن چاپ دارند که به مرور زمان و استفاده نا درست گاها مشاهده میکنیم که نیاز به تعویض دارند از این رو قیمت هر عدد شاخک 35.000 تومان میباشد.

 

 • مگنت چاپ

مگنت ها نقش نگهدارنده پوستر ها را به عهده دارند و با مرور زمان خاصیت خود را از دست میدهند که نیاز مند تعویض میباشند و هزینه هر متر طول با اجرت تعویض 25.000 تومان برای هر متر میباشد.

 

 • قطعه مربعی شکل

قطعه های مربعی شکل نقش اتصال میله های استند را به همدیگر دارند که به ندرت میتوان شاهد شکسته شدن آنها بود که هزینه تعویض و قطعه برای هر عدد 80.000 تومان میباشد.

 

 • سری خط کش

سری خط کش ها نقش ضامن ستون شدن خط کش ها میباشند که اگر در هنگام جمع کردن و نصب کردن استند دچار مشگل شویم قطعا آنها را خواهیم شکست که هزینه تعمیر و قطعه 60.000 تومان میباشد.

 

 • خط کش عمودی

خط کش ها دو کاربرد دارند که یکی برای ثابت نگه داشتن سازه اصلی میباشد و دیگری برای نگه داشتن چاپ ها که اگر فراموش کنیم که  از روی سازه آنها را بر نداریم باعث شکستگی آنها میشویم که هزینه هر یک از آنها 90.000 تومان میباشد.

مهارت مورد نیاز جهت تعمیر استند پاپ آپ

 

برای تعمیر ابتدا میتوانی فیلم های آموزشی را مشاهده بفرمایید و اگر نیاز به راهنمایی بیشتر به هر دلیلی پیدا کردین ابتدا به صفحه نصب رفته و در قسمت مربوطه توضیحات را مطالعه بفرمایید.

چاپ های قابل اجرا برای استند پاپ آپ کدام است؟

انواع چاپ هایی که میتوانید انخاب کنید عبارت اند از پلات لمینیت مات ، استیکر با لمینیت با پی وی سی 400 میکرون نرم

نصب پاپ آپ

میانگین امتیازات ۵ از ۵