بنر

بنر

 یکی از پر مصرف ترین ها در صنعت چاپ لارج فرمت میباشد.

 

چاپ بنر چینی—————————————چاپ بنر ایرانی

 

 

زیرا امروزه به هر کجا که نگاه میکنیم اثری از این چاپ بنر مشاهده میکنیم مانند نمایشگاه ها ، پل های عابر پیاده ، بیلبورد ها و استند های نمایشگاهی و ….

که واقعا اگر بخواهیم دونه دونه نام ببریم در یک صفحه مقدور نمیباشد. در ادامه میخواهیم شما را با  انواع بنر و نوع چاپ آنهارا آشنا کنیم.

بنر فوری
 کیفیت یکی از مزایای چاپ اکو سالونت میباشد.

 

چاپ اکو سالونت امروزه در ایران به یکی از پرکاربرد ترین نوع چاپ بدل شده به طوری که میتوان تمام چاپ های استند های نمایشگاهی و یا بیلبورد ها رو هم با دستگاه اکو سالونت چاپ کرد.

حالا به این دلیل به محبوبیت رسیده که کیفیت چاپی حدود 5 برابر بهتر نسبت به دستگاه سالونت قدیمی را دارا میباشد و هزینه هایی به نسبت مقرون به صرفه تر

بنر با کیفیت
چاپ تمام رنگ یا تن پلات.

 

یکی از دقدقه های اصلی شرکت ها چاپ بنر تن پلات میباشد که اکثر دستگاه های چاپ در چاپ این نوع به مشگل میخورند و گاها شاهد رده های پس گرفتگی هد را در چاپ خود مشاهده میکنیم.

حالا مجموعه چاپ و استند آرنیک با تجربه فنی خود این مشگل را برظرف نموده و حتی به همکاران خود در زمینه چاپ پیشنهاد میکند که پس دستگاه خود را روی عدد 9 تنظیم نمایند.

بنر تمام رنگ یا تن پلات
چاپ اسپیس مناسب برای اسپیس فریم.

 

از اسپیس فریم ها جهت ساخت بک گراند همایشها و تبلیغات محیطی استفاده میشود که میتوانید آنها را هم خریداری کنید و هم برای اجاره اسپیس فریم اقدام کنید.

با توجه به کاربردی بودن و استفاده در زمان کوتاه تبلیغات خود بهترین گزینه چاپ برای آنها بنر میباشد زیرا هم ارزان استن و هم قابلیت چاپ در عرض و طول های خیلی بزرگ را دارا میباشد.

بنر اسپیس
 مناسب استند های نمایشگاهی.

 

همانگونه که در قسمت های بالا هم به دفعات ذکر کردیم بنر پر کاربرد ترین چاپ لارج فرمت میباشد . از این رو میتوان از آنها حتی برای استند های نمایشگاهی هم استفاده کرد.

مانند استند رول آپ و ایکس استند و … که برای چاپ تیراژ بسیار اقتصادی و قابل توجیه میباشد.

بنر استند
 برای ادای احترام به خانواده متوفی.

 

متاسفانه این روز ها به دلایل مختلف شاهد فوت مردم عزیزمان بر اثر کرونا و غیره هستیم .

از این رو برای تسلای خاطر بازماندگان پیام هایی ارسال میشود که یکی از این روش ها چاپ بنر تسلیت میباشد.

بنر ترحیم
 بوم مورد استفاده برای دیوار های نمایشگاه.

 

ساخت بوم یکی از قدیمی ترین روش ها برای داشتن چاپی صاف و بدون چروک برای دیوار های نمایشگاه میباشد که نیازمند مهارت نصب است.

برای ساخت و داشتن آن لطفا با تیم فنی ما در تماس باشین.

بنر بوم
 غرفه سازی با اسپیس فریم جهت فضای بیرون.

 

خیلی ها بر این باورن که میتوانند با اجاره فضایی در نمایشگاه و ساخت غرفه ای ارزان هم برند خود را به مشتریانشان معرفی کنند و هم در هزینه ها صرفه جویی کنند.

پیشنهاد ما برای این کار غرفه سازی با اسپیس فریم میباشد که میتوان با کمترین هزینه و کمترین زمان غرفه خود را داشته باشند و با چاپ فوری آن را تکمیل کنند

غرفه با اسپیس فریم
بنر مات جهت استفاده از بکگراند عکاسی.

 

عموما عکاسی ها برای تم خود از بکگراند های مات استفاده میکنند تا رفلکس نور نداشته باشه از این رو بهترین انتخاب برای آنها متریالی با کوتینگ مات میباشد.

بنر مات
 سایز بزرگ مناسب برای استفاده در نمای ساختمان های نیمه کاره و بیلبورد ها و اسکله های تفریحی.

 

چاپ لارج فرمت مورد استفاده در فضاهای بیرونی مانند بیلبورد ها میباشد که این یکی از ویژگی های چاپ بنر است .

تا با طراحی مناسب بتوان پیغام تبلیغاتی خود را به مخاطب انتقال داد. لازم به ذکر میباشد که تا عرض 5 متر در طول 50 متر هم میتوانید به صورت یک تکه چاپ کرد

بنر سایز بزرگ

چاپ بنر

میانگین امتیازات ۵ از ۵