تاریخ به روز رسانی دسامبر 1st, 2023

استند ام دی اف

 

 

نمونه استند ام دی اف M D F

 

 

به پایه نگهدارنده محصول و نمایش دهنده تبلیغات که از جنس ام دی اف ( m d f ) باشد را استند ام دی اف گویند که در انواع سایز و مدل های مختلف قابل ساخت میباشد.

 

 

 

استند ام دی اف
استند m d f
سرلاین

انواع استند ام دی اف کدام است ؟

 

 

بعد از آشنایی کلی که در قسمت بالا توضیح داده شد حال به سراغ انواع این دسته از استند ها برویم اولین مدل استند فروشگاهی میباشد که معمولا ابعاد این دسته به سفارش مشتری ساخته میشود که قابلیت نور دار و بدون نور را دارا میباشد و نیز همچنین میتوان از چاپ استیکر برای برند کردن استند استفاده کرد.

 

دومین دسته استند های نمایشی میباشد که عموما به صورت باکس ساخته میشوند و کاربرد تبلیغاتی و عکاسی دارند که در این نوع هم از نورپردازی استفاده میشود و هم از چاپ بهره میبرد.

 

سومین دسته استند های سرلاین میباشد که کاربرد کاملا تبلیغاتی دارند و صرفا جهت نمایش تبلیغات در ابتدای شلف های فروشگاه های زنجیره ای مورد کاربرد قرار میگیرند و دارای لایت باکس ، ماکت و ساده میباشند

 

 

استند فروشگاهی
استند ام دی اف
ام دی اف پایه چوبی

نحوه طراحی استند ام دی اف

 

برای طراحی این دسته از تبلیغات میتوانید به دو صورت 3 d و گرافیک ( دو بعدی ) استفاده کنید که هر دو یک نتیجه مشترک خواهند داشت اما در روش طراحی 3d  چون تمام زوایا قابل مشاهده است میتوانید تصمیم بهتر نسبت به ریزه کاری ها رو بگیرید.

 

ابعاد استاندارد استند ام دی اف چیست ؟

 

ابعاد استاندارد برای این دسته از تبلیغات مشخص نشده و شما میتوانید در هر ابعادی که مورد نیاز است سفارش دهید اما باید این مسئله رو در نظر داشته باشین که اگر سایز استند ما زیاد بزرگ باشد ممکن است در حمل و نقل دچار مشگل شویم و یا حتی به راحتی باعث خراب شدم استندمان شویم

پیشنهاد ما برای ساخت این استند سایز 80*180 و 230*90 میباشد

 

نکاتی که باید در حین سفارش استند ام دی اف رعایت کرد

 

ابتدا باید به محل مورد استفاده توجه کرد زیرا باید بدانید که فضای دید تبلیغات شما و گستردگی آن چقدر است بعد نسبت به آن تصمیم بگیرید که چه تعداد طبقه مورد نیاز است و آیا فضای دید کافی برای چاپ استیکر روی بدنه استند را دارید یا خیر و در نهایت نسبت به ساخت کلی استند اقدام کنید

 

چه آپشن هایی میتوان به استند ام دی اف اضافه کرد 

 

اولین آپشن نور میباشد به طوری که در استند های چوبی و داروخانه ای و حتی فروشگاهی میتوانید از نور مخفی استفاده کنید و یا در صورت نیاز از پروژکتور و لایت باکس هم میتوانید استفاده کنید.

مورد دوم استفاده از کمد برای فضای پایین و بالای استند خود میتوانید استفاده کنید تا اگر محصول و وسایل اضافی دارید را در آن محل نگهداری کنید.

سومین مورد هم استفاده از ماکت های برجسته محصول خودتان است که میتوانید با ساخت و سفارش آنها به پیمانکار خود نمای زیبایی به استند خود ببخشید.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با سفارشات مجموعه تبلیغاتی آرنیک در تماس باشید

 

 

سفارش استند ام دی اف
تولید کننده استند ام دی اف
سفارش استند فروشگاهی

میانگین امتیازات ۴ از ۵