نصب استیکر

نمونه نصب استیکر

 

 

نصب استیکر
روش های نصب استیکر
چگونه استیکر نصب کنیم

همراه ما در شبکه های اجتماعی باشید

 

آشنایی با انواع نصب استیکر

 

نصب استیکر یا وینیل به هر عملیات چسباندن استیکر به انواع سطوح مانند ماشین، کامیون، شیشه،مخازن،پله برقی، دیوار و …گفته میشود که به دو روش خیس ( آب و کف با کارتک ژله ای ) و خشک ( بدون آب و با کارتک خشک و سفت ) قابل اجرا میباشد.

 

برای اطلاعات بیشتر راجب نصب استیکر به پایین صفحه جهت مشاهده ویدئو ها مراجعه بفرمایید یا در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

 

 

 

استیکر روی ماشین
نصب پوستر روی ماشین
نصب برچسب ماشین
مواردی که باید در هنگام نصب استیکر توجه کنیم

 

ابتدا باید بدانیم که بر روی چه سطحی میخواهیم چاپ خود را نصب کنیم بعد از آن باید طراحی خود را انجام دهیم به نسبت محل نصب در نظر داشته باشین که دی پی آی چاپ استیکر 150 میباشد.

 

سخت ترین نوع نصب  کدام است ؟

 

ما در این صفحه دوتا از سخت ترین نوع نصب را آورده ایم که  ترتیب سختی عبارت است از :

ماشین پخش

کامیون پخش

اتوبوس

قطار شهری ، مترو

مخازن کار خانه ها

پله برقی

شیشه مغازه

زمین فروشگاه

لاکر های ورزشی

نیمکت ورزشی

ایستگاه اتوبوس

ماکت های خیابانی

فوم برد

کات استند کارتن پلاست

غرفه های نمایشگاهی

انواع کاروان ها

اشپزخانه های سیار

باکس های موتور

استندنمایشگاهی و فروشگاهی

نصب استیکر کرکره مغازه

استیکر روی انواع گیفت

دیوار

یخچال مغازه

کامپوزیت

ام دی اف

کانتر

شلف و سر لاین

میباشد که هر کدام از موارد ذکر شده نیازمند تخصص خاص خودشان در نصب و طراحی و حتی در چاپ را نیازمند است.

حالا کمی تخصصی تر به این موضوع بپردازیم به عنوان مثال ما یک ماشین با هر ابعادی داریم و تصمیم گرفته ایم به صورت کلی بدنه آن را کاور کنیم ابتدا باید ابعاد ماشین را به صورت کامل با جزئیات و دیتیل ها بدست بیاوریم و بعد از داشتن ابعاد به سراغ طراحی فایل میرویم که یکی از مهم تریت قسمت ها میباشد زیرا اگر بخشی از کار را به اشتباه یک لوگو یا نوشته قرار دهیم ممکن هستش در هنگام نصب برش بخورد و تبلیغاتمون خراب شود.

 

مرحله اجرا استیکر 

 

ابتدا باید لت های چاپ را به ترتیب از راست یا چپ علامت گذاری کنیم (در صورت لارج فرمت بودن اندازه استیکر ) در مرحله بعدی باید تمام چهار طرف استیکر را با دقت برش داده ( با استفاده از میز کار شیشه ای و خط کش طلقی ) در مرحله اخر با توجه به سطح مورد نظر شروع به نصب کردن میکنیم.

 

نکته های مهم برای نصب استیکر

 

مورد اول که باید در نصب پوستر درنظر بگیریم شرایط آب و و هوا میباشد به طوری که در فصل سرما به هیچ عنوان نباید استیکر را به صورت خیس نصب کرد زیرا به دلیل سرد بودن هوا چسب پشت چاپ بر نمیگردد و یا شاید یک هفته زمان ببرد تا تبلیغ ما به صورت کامل به سطح مورد نظر فیکس شود در خصوص ماشین ها و کامیون ها و اتوبوس ها که اکیدا نباید به صورت خیس نصب کرد زیرا چون وسیله نقلیه در حرکت میباشد چاپ تحت فشار باد قرار میگیرد و خیلی سری کنده میشود.

 

کلام اخر

 

اگر در زمینه نصب پوستر تجربه کافی را ندارید حتما با مشاوران چاپ و استند آرنیک در تماس باشید جهت راهنمایی کامل در تمام مراحل سفارش خود.

 

 

نمونه خرابی زیر ساز 
خرابی چاپ

نصب استیکر

میانگین امتیازات ۵ از ۵