استند پلکسی

مشاهده نمونه استند پلکسی

 

 

استند سخنرانی پلکسی

استند میز پلکسی
تریبون پلکسی
ساخت میز طلقی

استند بروشور و جای محصول پلکسی

بروشور پلکسی
استند لوازم آرایش
استند طلقی دیواری

حروف برجسته پلکسی

حروف پلکسی
برش طلق پلکسی
استند پلکسی
استند پلکسی چیست  ؟

 

به هر پایه محصول و لوگو و نوشته ای که از جنس طلق ( پلکسی گلاس ) باشد را استند پلکسی گویند.که قابلیت برش به دلخواه را دارا میباشند و حد اکثر سایز سفارش120

سانت عرض و 180 سانت طول میباشد و دارای بیش از 50 رنگ مختلف و 6 قطر است که در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد. لازم به ذکر است که پلکسی همان طلق میباشد.

 

انواع طلق ؟

 

استند پلکسی ( طلق ها ) به سه دسته ایرانی ، چینی ، تایوانی تقسیم میشوند که کاربرد همگی یکی میباشد و تنها فرق بین آنها که اصلی ترین اخلاف هم میباشد کیفیت در ساخت و شفافیت است.به طوری که طلق ایرانی حدودا 6 ماه شفاف میماند و به مرور زمان کدر میشود و خیلی راحت روی آنها خط و خش می افتد ولی در مقابل طلق تایوانی که بالاترین نوع کیفیت را دارد حدودا تا 5 سال به صورت شفاف باقی میماند .

 

انواع قطر های استند پلکسی ؟

 

طلق ها دنیای وسیعی دارند و هر روزه به این دسته از استند ها افزوده میشود اما تا به امروز چندین نوع از طلق های که تولید شده به قطر های 2 میل ، 2.8 میل ، 4 میل ، 6 میل ، 8 میل ، 10 میل موجود میباشد. که همگی در ابعاد ذکر شده در پارگراف بالا موجود میباشند.

 

انواع استند پلکسی ؟

 

برای ساخت یک استند تنها کافیست یک ایده داشته باشید خوشبختانه باید اعلام کنیم که هیچ گونه محدودیتی در ساخت استند پلکسی جز سایز ( حداکثر سایز 120*180 ) وجود ندارد به عنوان مثال شما به راحتی میتوانید یک میز سخنرانی از جنس طلق داشته باشین یا انواع جای بروش و جای محصول حتی صندوق های نامه و اگر بخواهیم خیلی توقع بیشتری داشته باشیم میتوانیم به لایت باکس هم اشاره کنیم. یک نکته دیگر بخواهیم اضافه کنیم قابلت استفاده چاپ روی طلق میباشد.

 

 حروف برجسته از چه جنسی میباشند ؟

 

حروف های برجسته عموما از جنس طلق هستند که میتوان در ابعاد مختلف و رنگ های متنوع به کار گرفته شود تنها موضوعی که قبل از سفارش باید رعایت کرد قطر قلم آنها است به این معنی که اگر ما یک نوشته را میخواهیم روی طلق برش دهید باید فونت مناسب و سایز مناسب ( حداقل سایز فونت 6 ) استفاده کنیم.

 

برای هرگونه سوال و سفارش در خصوص خدمات سی ان سی طلق میتوانید با مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک در تماس باشین تیم فنی ما در ساعات اداری پاسخگوی تمامی سوالات شما در این زمینه میباشند.

 

 

استند پلکسی رومیزی چیست ؟

 

استند پلکسی رومیزی یک قاب پلاستیکی است که برای نمایش و نگهداری اشیاء روی میز استفاده می‌شود. این استندها از ورقهای پلکسی یا آکریلیک ساخته می‌شوند که شفافیت بالا و مقاومت در برابر شکستن دارند. استندهای پلکسی رومیزی در اندازه‌ها و طرح‌های مختلفی طراحی می‌شوند و می‌توانند برای نمایش اجسامی مانند جواهرات، مدارک، عکس‌ها، کتاب‌ها و غیره استفاده شوند.

بسته به نیاز و سلیقه شما، می‌توانید استندهای پلکسی رومیزی با اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی پیدا کنید. همچنین، در صورت تمایل، می‌توانید یک استند پلکسی رومیزی سفارشی تهیه کنید که به طور دقیق به نیازها و محل استفاده شما پاسخگو باشد. برخی از استندهای پلکسی رومیزی دارای قفسه‌ها، درب‌ها یا درجهای اضافی هستند که به شما امکان می‌دهد اشیاء را به صورت منظم و زیبا نمایش دهید.

 

در کل، استندهای پلکسی رومیزی به عنوان یک راه برای نمایش اشیاء و تزئین میز شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. طرح‌ها و اندازه‌های متنوعی از این استندها وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس سلیقه خودتان یک مدل مناسب را انتخاب کنید.

 

 

استند پلکسی فروشگاهی
پلکسی گلاس
استند پلکسی
استند پلکسی رومیزی
استند پلکسی
پلکسی استند
استند پلکسی رو میزی
استند رومیزی
استند پلکسی فروشگاهی
پودیوم رومیزی
استند فروشگاهی
استند پلکسی
استند پلکسی رومیزی
استند جای محصول
استند پلکسی
استند طلقی
استند داروخانه
استند لوازم آرایش
پایه پلکسی رومیزی
استند پلکسی رومیزی
استند پلکسی
استند داروخانه
استند محصول طلقی
استند محصول پلکسی
استند محصول
استند فروشگاهی
انواع باکس پلکسی
باکس پلکسی محصول
استند پلکسی
باکس ام دی اف
استند فروشگاهی
باکس محصول پلکسی
استند محصول رومیزی
استند رومیزی
استند لوازم آرایش
استند پلکسی رومیزی
استند پلکسی گلاس
باکس طلقی
استند محصول فروشگاهی
استند پلکسی
باکس محصول
استند پلکسی

استند پلکسی

میانگین امتیازات ۵ از ۵