تعمیر استند جا کاتالوگی

 

 

تعمیر استند جا کاتالوگی

 

تعمیر استند جا کاتالوگی چیست؟

 

به انجام هر عملی که باعث بهبود بخشیدن در جهت سالم سازی استند گفته میشود که در نهایت منجر به داشتن استند جا کاتالوگی سالم  میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به انتحای این صفحه جهت مشاهده فیلم های آموزشی مراجعه بفرمایید و یا با کارشناسان فنی چاپ و استند آرنیک تماس حاصل نمایید.

 

 

تعمیر استند جا کاتالوگی

قطعات قابل تعمیر استند جا کاتالوگی

 

قطعه هایی که عموما نیاز به تعمیر دارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد

 

  1. لولا ها
  2. طلق
  3. ضامن قفل کننده
  4. کفی و پایه

که تمامی خدمات استند جا کاتالوگی در این مجموعه امکان پذیر میباشد که البته هر کدام از این قطعات جا کاتالوگی نیاز به بررسی خاص قبل از اقدام را دارند.

 

 

تعمیر جا کاتالوگی

برای تعمیر استند جا کاتالوگی از کجا باید شروع کرد

 

ابتدا باید بدانیم کدام قسمت از سازه ما نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد اما اگر نمیدانیم باید با کارشناسان فنی ما در واتس اپ و یا تماس مستقیم تلفنی در ارتباط باشیم

بعد از برسی های لازم و بر آورد هزینه در کمتر از یک روز کاری تیم فنی ما با شما تماس خواهند گرفت تا در خصوص ادامه روند تمیر استند راهنمایی لازم را ارائه خواهند داد.

 

 

 

تعمیر استند جا کاتالوگی

 نحوه برآورد هزینه تعمیر استند جا کاتالوگی

 

روش محاسبه قیمت بر اساس قطعه تعویضی و نوع خدماتی که روی استند انجام میگیرد که  هزینه قطعات به شرح زیر میباشند

 

  • لولا ها

در استند بروشور و جا کاتالوگی بیشترین آسیب به لولا ها وارد میشود به طوری که حتی بعد از چند بار مصرف باید حتما تعویض و یا تعمیر شوند که هزینه آنها برای هر کدام 65.000 تومان میباشد.

 

  • طلق

طلق جا کاتالوگی بر اثر افتادن و یا استفاده نا درست و یا حتی در نصب اشتباه باعث شکسته شدن میشود که در این صورت نیاز به تعویض دارند و هزینه تعویض هر عدد در سایز آ4 85.000 تومان میاشد.

 

  • ضامن قفل کننده استند

ضامن ها نقش ثابت نگه داشتن استند در شرایط استفاده را دارند که بر اثر فشار زیاد و بار سنگین دچار شکستگی میشوند و از این رو نیاز به تعویض دارند که قیمت هر کدام 50.000 تومان میباشد.

 

  • کفی و پایه

کفی ها در جا کاتالوگی به چند دسته تقسیم میشوند که این امر باعث میشود نتوانیم قیمت دقیق را ارائه دهیم تنها رروش قیت دهی در صورت مشاهده کامل آنها توسط تیم فنی ما میباشد.

 

مهارت مورد نیاز جهت تعمیر استند

 

ابتدا باید سعی کنیم متوجه شویم که کدام قسمت از سازه ما دچار اشکال و یا خرابی شده تا بتوانیم اقدام لازم را جهت بر طرف کردن ایراد انجام دهیم.

 

مرحله بعد

بعد از پیدا کردن قطعه معیوب باید مطابق با فیلم های آموزشی ما پیش بروید تا بتوانید خودتان مشگل را حل کنید و لازم به ذکر میباشد که در تمام مراحل تعمیر استند های نمایشگاهی خود میتوانید با تیم فنی ما در ارتباط باشید.

 

مرحله اخر

 

مجموعه چاپ و استند آرنیک جهت سهولت در کار اعلام میدارد که نیروی متخصص در زمینه تعمیر و نصب استند در محل را دارا میباشد. که با در خواست شما مشتریان محترم جهت ارسال نیرو برای رفع مشگل در محل اعلام آمادگی میکند

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵