تعمیر استند لایت باکس

 

 

تعمیر استند لایت باکس

 

تعمیر استند لایت باکس چیست ؟

 

به معنی سالم سازی تمام قسمت های استند گفته میشود که حتی شامل تعویض و نو سازی چاپ هم میشود.

برای آگاهی کامل از روند تعمیرات استند میتوانید با کارشناسان فنی چاپ و استند آرنیک تماس بگیرید و یا فیلم های آموزشی پایین همین صفحه را مشاهده بفرمایید.

 

 

آداپتور استند لایت باکس
اداپتور لایت باکس

قطعات قابل تعویض لایت باکس

 

قطعه هایی که عموما نیاز به تعمیر پیدا میکنند عبارت اند از

  1. نور اس ام دی یا ال ای دی
  2. چاپ
  3. طلق
  4. بدنه

که از بین تمام اینها سیستم نور تابلو های لایت باکس ها از همه بیشتر مورد تعمیر قرار میگیرد که به دلیل الکترونیک بودن آنها میباشد.

 

 

برای تعمیر استند لایت باکس از کجا باید شروع کنیم

 

ابتدا باید بدانید که کدام قطعه از استند شما معیوب شده و نیاز به تعمیر دارد اگر هم نمیدانید باید عکس سازه خود را از طریق واتس اپ و یا ایمیل برای کارشناسان فنی ما ارسال کنید.

بعد از مشاهده و بر آورد هزینه تیم فنی چاپ و استند آرنیک کمتر از یک روز کاری با شما تماس گرفته و توضیحات کامل و هزینه نهایی استند را به شما ارائه خواهند داد.

 

در خصوص لایت باکس به چه مواردی باید توجه کرد؟

در نظر داشته باشید که در خصوص این نوع استند کمی راحت تر میتوان تشخیص داد زیرا تمامی خرابی ها یا ظاهری میباشند مانند چاپ بکلایت و یا قسمت نور آنها خراب میشود.

 

 

تعمیر استند لایت باکس

نحوه برآورد قیمت تعمیر استند لایت باکس

 

نحوه قیمت گذاری بعد از تشخیص خرابی به نوع قطعه مصرفی و خدماتی که دارند بستگی دارد. اما  هزینه های کلی به شرح زیر میباشد.

 

  • نور تابلو

نور های تابلو ها انواع مختلفی دارند مانند مهتابی ها و اس ام دی ها و ال ای دی ها که از این رو مجموعه چاپ و استند آرنیک فقط از اس ام دی استفاده میکند.

که باید عرض کنیم اس ام دی ها هم به سه دسته بلوکی و شلنگی و شاخه ای تقسیم میشوند و برای هر متر شلنگی 40.000 تومان بلوکی هر عدد 70.000 تومان و شاخه ای هر عدد 90.000 تومان میباشند.

 

  • چاپ

چاپ ها عموما زمانی که مورد اصابت نور مستقیم آفتاب و یا آب قرار میگیرند خراب و معیوب میشوند که از این رو میتوانید برای استعلام قیمت به صفحه چاپ بکلایت مراجعه بفرمایید.

 

  • طلق

طلق لایت باکس به مرور زمان کدر و تیره میشود و با در بعضی مواقع به طور ناگهانی باعث شکستگی آنها میشویم که بعد از این اتفاق باید عرض کنیم که نیاز به خرید لایت باکس جدید نمیباشد و تنها با تعویض طلق میتوانید استندی نو داشته باشید که برای برآورد قیمت باید تماس بگیرید.

 

  • بدنه

بدنه تابلو ها عموما به سه دسته تقسیم میشوند که عبارت اند از ام دی اف ، آلومینیومی ، کریستالی که به هر دلیلی امکان خرابی دارند و از این رو میتوانید برای آلومینیومی و ام دی اف هر متر طول در 9 سانت عرض  250.000 تومان و  برای کریستال لایت باکس باید تماس بگیرید .

میانگین امتیازات ۵ از ۵