تاریخ به روز رسانی دسامبر 21st, 2023

کات استند

مشاهده نمونه های کات استند

 

 

کات استند
کات استند
استند کارتن پلاست
کارتن پلاست برش خورده
کات استند
cut stand

کات استند

 

کات استند یا استند کارتن پلاست به تبلیغاتی گفته میشوند که طرح مورد نظر را به صورت برش خاص در آورده و با استفاده از پایه پشت به صورت عمودی و یا افقی نصب کرده باشیم.

 

جنس سازه :

 

جنس این دسته از تبلیغات از کارتن پلاست خشک میباشد که در قطر های 3 میل و 5 میل و 8 میل استفاده کرد البته انتخاب زخامت کارتن پلاست بسته به محل استفاده و ابعاد طراحی پوستر میباشد.

 

جنس چاپ :

 

جنس چاپ cutstand عموما از استیکر با لمینیت میباشد اما در بعضی موارد در ابعاد کوچک تر به در خواست مشتری میتوان از چاپ پلات لمینیت و سولید و بنر هم استفاده کرد.

 

ابعاد قابل سفارش :

 

ابعاد استاندارد استند کارتن پلاست 100*200 و 200*200 میباشد. اما این به معنی این نیست که نمیتوانید ابعاد دلخواه خود را داشته باشید.شما میتوانید فایل خود را در هر ابعادی سفارش بدهید اما در قالب های ذکر شده یعنی اگر یک فایل 100*70 داشته باشین باید هزینه 100*200 را پرداخت کنید و برای سایز بزرگتر هم به همین ترتیب.

 

نکاتی که باید هنگام سفارش کات استند به آنها توجه کنید:

 

ابتدا بدانید که برش کارتن پلاست به صورت دستی میباشد پس بهتره از استفاده طرح هایی با ریزه کاری های زیاد پرهیز کنید مگر در شرایطی که تعداد بالای 500 عدد از یک فایل بخواهید که در آن شرایط از قالب استفاده میشود.

مورد دوم

که باید بدانید به دلیل داشتن خدمات زیاد حد اقل زمان آماده شدن 72 ساعت میباشد که این زمان برای تعداد کمتر از پنج عدد میباشد و به ازای هر 5 عدد یک روز اضافه خواهد شد.

 

مورد کاربرد در : نمایشگاه، همایش ها، مغازه ها، ادارات

معایب : امکان تعویض چاپ ندارد، دوام کم در فضای بیرون

 

نتیجه ای که برای انتخاب کات استند که جزو دسته ای از تبلیغات میتوان گرفت این است که میتوانیم طرح دلخواه با برش مخصوص خودمان را داشته باشیم اما در قبالش باید حتما در سایز های استاندارد سفارش بدهیم که صرفه اقتصادی داشته باشد.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵