چاپ کاغذ دیواری

 

نمونه چاپ کاغذ دیواری

 

 

چاپ کاغذ دیواری
چاپ طرح دلخواه روی دیوار
کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری بهترین جایگزین برای دیوار های خراب و کثیف میباشد

 

 

 

چاپ کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
چاپ کاغذ دیواری چیست ؟

 

به کاغذ هایی که امکان نصب روی دیوار را داشته باشند گویند که گاها این دسته از کاغذ ها ضد آب ، برجسته ، مات ، براق و … بوده که این تنوع باعث محبوبیت این دسته از تبلیغات در شرکت ها و منازل شده و در عین ارزانی زیبایی بسیار زیادی به محیط اطراف میبخشد.

البته لازم به ذکر است که بعضی از انواع متریال ها قابلیت چاپ با طرح دلخواه را دارا میباشند که به این معنی هستش شما میتوانید طرح مد نظر خودتان را بر روی این متریال چاپ کرده و بعد اقدام به نصب کنید.

 

 

انواع جنس کاغذ دیواری کدام است ؟

 

امروزه کاغذ دیواری ها از تنوع بسیار زیادی بهره مند هستند به طوری جنس های ترک ، ایرانی ، چینی و آلمانی در بازار های ایران موجود میباشند که هر کدام از اینها خود دارای ویژگی های دیگری هستند مانند ضدآب بودن یا نبودن و یا مات و براق و برجسته یا ساده که تمام این موارد ذکر شده در سایزهای 60 سانتیمتر الی 150 سانتیمتر موجود میباشند.

 

روش نصب کاغذ دیواری چگونه است ؟

 

ابتدا لازم به ذکر است که برای نصب کاغذ دیواری جدا از مواردی که در ادامه به آن شده است نیازمند توانایی فردی هم میباشد به این معنی که فقط دانستن چگونگی نصب کاغذ دیواری برای اقدام کافی نمیباشد و باید حتما در این خصوص از یک متخصص نصب کمک گرفته شود.

ابتدا باید چاپ  را به صورت برعکس روی زمین باز کرده و به ترتیب روی هم بچینیم و در مرحله بعد چسب خود را آماده کرده و مقداری چسب چوب هم با چسب مخصوص کاغذ دیواری مخلوط میکنیم و با یک قلم بزرگ شروع به آغشته کردن پشت کار به چسب میکنیم به طوری که تمام قسمتها دارای چسب شود و در انتها از یک سمت شروع به نصب میکنیم.

 

آیا میتوان طرح دلخواه را روی کاغذ دیواری چاپ کرد ؟

 

جواب کوتاه بله هستش و اگر بخواهیم به طور کلی تری بگیم شما میتوانید هر طرحی رو که مد نظرتون هستش را چاپ و نصب کنید فقط باید چنتا نکته را هم رعایت کنید

 

تفاوت بین چاپ استیکر با کاغذ دیواری چیست ؟

 

امروزه شاهد هستیم که خیلی از دوستان چاپ استیکر رو با کاغذ دیواری اشتباه میگیرند که این امر باعث میشود بعد از سفارش و نصب باعث سرخوردگی و نا رضایتی مشتریان میشود.

استیکر ها مناسب برای فضای بیرونی و شیشه ها میباشند اما کاغذ دیواری ها فقط مناسب دیوارهای ادارات و منازل هستند.

 

روش محاسبه قیمت و طراحی  چگونه است ؟

جهت محاسبه قیمت باید بدانید که به صورت متر مربع هستش یعنی طول * عرض * قیمت واحد = جمع کل

و برای طراحی ، فایل مناسب چاپ باید سایز اصلی دی پی ای 150 فرمت cmyk باشد

 

جهت استعلام قیمت و اخذ راهنمایی بیشتر با مجموعه چاپ و استند آرنیک تماس حاصل فرمایید

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵