نصب استندهای نمایشگاهی

آموزش کامل نصب استندهای نمایشگاهی

 

 

 

نصب استندهای نمایشگاهی
نصب استندهای نمایشگاهی
راهنمای نصب استند پاپ آپ
نصب استند پاپ آپ

استند پاپ آپ یکی از پیچیده ترین سازه های نمایشگاهی میباشد که ما قصد داریم با چند ترفند کاربردی این امر را برای شما ساده و نصب استندهای نمایشگاهی  را به امری راحت تبدیل کنیم.

قدم اول

ابتدا تمام قطعات و سازه اصلی را از کاور خود در بیاورید و مطمئن شوید که زیر ساز و سطح و محلی که میخواهیم اقدام به نصب استند پاپ آپ کنیم تمیز باشد ( بعد از نصب نمیتوانیم اقدام به جابه جایی استند پاپ آپ کنیم )

قدم دوم

سازه اصلی استند پاپ آپ را به صورت آکاردئونی به سمت بالا و همزمان به چپ و راست بکشید تا استند به صورت کامل باز شود و در این مرحله میتوانیم جابجایی لازم را جهت فیکس شدن محل استفاده انجام دهیم.

قدم سوم

از بالا شروع به نصب خط کش های نگهدارنده چاپ کنید ( در حالت نرمال 21 عدد برای استند 4*3 باید موجود باشد ) تا پایین که هر سطون 3 عدد خطکش لازم دارد و بعد از این قسمت میتوانیم به سراغ نصب چاپ استند پاپ آپ برویم.

قدم چهارم

بعد از فیکس کردن جای استند اصلی و نصب خط کش های استند پاپ آپ میتوانیم به سراغ نصب چاپ ها برویم ( در این مرحله دیگه نمیتوانیم جابجایی انجام دهیم ) از یک سمت راست یا چپ شروع به نصب پوستر ها کنید تا اخر

نکته نصب استند پاپ آپ:

برای جمع کردن صحیح باید دقیقا برعکس مراحل نصب اقدام کنید امیدواریم این مطالب مورد کاربرد واقع شده باشد.

راهنمای نصب استند رول آپ
نصب استند رول آپ

استند رول آپ یکی از پرکاربرد ترین استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی میباشد که با هزینه ای متوسط کارایی بسیار زیادی در صنعت نمایشگاه و تبلیغات و حتی فروشگاه ها دارد که ماقصد داریم در این مقاله آموزش صحیح نصب و استفاده نصب استندهای نمایشگاهی ( استند رول آپ ) را بدهیم پس با ما همراه باشید.

قدم اول

ابتدا استند رول آپ را از کاور خود در بیاورید و مطمئن شوید که تمام قطعات موجود ( میله نگهدارنده چاپ و سازه اصلی ) باشد و محل مورد نظر جهت نصب استند رول آپ را انتخاب کنید ( البته بعد از نصب هم میتوان سازه را جابه جا کرد ولی پیشنهاد نمیشود )

قدم دوم 

ابتدا باید پایه های زیر استند رول آپ را باز کنید ( دو عدد میباشد ) و سپس به پشت استند رول آپ رفته و آماده نصب استند رول آپ شوید ( یک عدد سوراخ در بالای استند قرار دارد که محل رد کردن لوله میباشد که نشان از جهت رول آپ هم میده )

قدم سوم 

لوله عصایی شکل را در جهت صحیح باز کنید منظور دنبال کردن جهت کش هایی که دارند میباشد و بعد از اسمبل کردن لوله عصایی شکل اقدام به جا انداختن لوله درون سوراخ کنید ( جهت فهمیدن سمت بالای لوله یک قطعه پلاستیک شیار دار در سر لوله وجود دارد که نشان از سمت بالا بودن میله میده )

قدم چهارم

پای خود را روی پایه استند رول آپ بگذارید و پروفیل آلومینیومی که چاپ به آن چسبیده را به آرامی به سمت بالا بکشید و در جای مناسب قرار دهید ( لبه پروفیل را درون شیار پلاستیکی قرار دهید )

نکته نصب استند رول آپ

پیشنهاد میشود اگر مهارت کافی برای نصب استندهای نمایشگاهی را ندارید حتما با مجموعه چاپ و استند آرنیک در تماس باشین تا از خدمات مشاوره رایگان تیم فنی ما بهرمند شوید

راهنمای نصب استند ایکس
نصب استند ایکس

استند ایکس بنر ( x banner stand )  به یکی از ارزانترین استند های نمایشگاهی شناخته میشود که بجز نمایشگاه ها در انواع مکان های عمومی هم کار برد دارد در ادامه مطلب ما قصد داریم روش صحیح نصب استند ایکس را به شما آموزش دهیم لطفا تا ادامه مطلب نصب استندهای نمایشگاهی با ما همراه باشید.

قدم اول

ابتدا استند را از کاور خود در بیاورید و مطمئن شوید که تمام قطعات موجود باشد ( فلکه نگهدارنده پایه، چهار عدد میله با سرشاخه، یک عدد میله نگهدارنده استند) بعد از چک کردن سازه به سراغ نصب استند ایکس میرویم

قدم دوم

در این مرحله از نصب استند ایکس فلکه نگهدارنده پایه ها را روی زمین قرار میدهیم و شروع به نصب میله های نگهدارنده چاپ میکنیم ( اطمینان حاصل کنید که تمام میله ها تا انتها جا رفته باشند) و در انتها میله نگهدارنده استند را جا میاندازیم ( میله ای که شاخک نداره )

قدم سوم

استند را به صورت ایستاده قرار میدهیم و از بالا شروع به جا انداختن چاپ خود میکنیم و تا پایین ادامه میدهیم فقط باید توجه کنیم که در هنگام نصب دونه به دونه پانچ های روی چاپ رو در شاخک ها بیاندازیم زیرا اگر به صورت همزمان تصمیم داشته باشیم دو عدد از پانچ ها را جا بیاندازیم منجر به شکسته شدن استند ایکس میشود.

نکته نصب استند ایکس:

بهتر هستش از این نوع استند در فضاهای بسته استفاده شود به دلیل سبک بودن پایه استند استقامت لازم در فضای بیرونی را ندارد.

راهنمای نصب استند کانتر ویژه
نصب استند کانتر ویژه

استند کانتر ویژه با نام هایی همچون استند کانتر سویسی و پاپ آپ کانتر هم شناخته میشود که تقریبا برای نصب استند کانتر ویژه شبیه نصب استند پاپ آپ عمل میکنیم که ما قصد داریم در ادامه مقاله به چگونگی نصب استندهای نمایشگاهی ( نصب استند کانتر ویژه ) بپردازیم پس با ما همراه باشید.

قدم اول

جهت نصب استند کانتر ویژه ابتدا سازه را از کیف خود در بیاورید و مطمئن شوید که تمامی قطعات موجود باشد( رویه ام دی اف، سازه اصلی، 12 عددخط کش عمودی، 6 عدد خط کش با قوس بزرگ، 6 عدد خط کش با قوس کوچک، 2 عدد طبقه، 1 عدد چاپ )

قدم دوم

ابتدا محل مورد نظر جهت نصب را انتخاب کنید و سازه اصلی را به صورت آکاردئونی به سمت بالا و طرفین بکشید و بعد از آن شروع به نصب خط کش های عمودی که صاف هم هستند کنید و بعد از آن خط کش های قوس دار افقی را به صورت کشویی در محل مناسب خود نصب کنید.

قدم سوم

بعد از نصب کامل سازه اصلی میتوانید در این مرحله جابه جایی هم انجام دهید. حالا وقت آن رسیده که طبقه های خود را در وسط استند کانتر ویژه قرار دهید و سپس رویه ام دی اف اصلی را بر روی سازه بگذارید( بالای استند 4 عدد پیم وجود دارد که باید سوراخ های زیر رویه دقیقا روی پیم ها باشد)

قدم چهارم

در نهایت به سرغ چاپ خود جهت تکمبل فرایند نصب استند کانتر ویژه میرویم به پشت استند کانتر ویژه رفته و بالای چاپ را از چپ و راست با هر دو دست میگیریم و باز میکنیم همزمان هم به استند نزدیک میکنیم تا مگنت های روی چاپ دقیقا به خط کش های روی استند بچسبد.

نکته نصب استند کانتر ویژه:

در خصوص مگنت های پشت چاپ اگر استند خود را از یک تامین کننده دیگر خریداری کرده اید و قصد دارید پوستر خود را از یک تامین کننده دیگر خریداری کنید به دلیل تنوع زیاد در تولید انواع استندهای نمایشگاهی حتما باید استند خود را برای تامین کننده ای که قصد خرید چاپ و یا پوستر تبلیغاتی را دارید ارسال کنید تا بتواند جای صحیح مگنت را در سازه اندازه گیری کند.

راهنمای نصب استند کانتر سمپلینگ
نصب استند کانتر سمپلینگ

نصب استند کانتر سمپلینگ یکی از شاخه های نصب استندهای نمایشگاهی میباشد که به دلیل اینکه افراد زیادی درگیر موضوع نصب این دسته از استند ها هستند تیم فنی چاپ و استند آرنیک قصد دارد آموزش کامل و صحیح چگونگی نصب استند کانتر سمپلینگ را در ادامه مطلب قرار دهد تا همه افرادی که حتی برای اولین بار از این استند اسفاده میکنند بتوانند به راحتی اقدام به نصب استند کانتر سمپلینگ کنند.

قدم اول

ابتدا استند را از کیف خود در بیاورید و اطمینان حاصل کنید تمامی قطعات ( بدنه اصلی، چهار عدد میله، یک عدد کتیبه، یک عدد رویه و یک عدد کفی، یک عدد طبقه ) موجود باشد و بعد از چک کردن به سراغ نصب استند کانتر سمپلینگ میرویم.

قدم دوم

ابتدا یک عدد کفی ( مطابق تصویر روبرو ) را بر روی زمین قرار دهید و بدنه اصلی ( مطمئن شوید که قسمت بالا چاپ را به اشتباه برعکس قرار ندهید ) را داخل شیار های دور کفی در جای مناسب خود بگذارید و رویه استند کانتر سمپلینگ را مثل قسمت قبل روی بدنه اصلی قرار دهید و داخل شیار دور رویه بیاندازید.

قدم دوم

طبقه کانتر سمپلینگ را برداشته و داخل بدنه اصلی ( بین کفی و رویه ) بر روی شیار های ( چهار عدد قلاب که داخل بدنه اصلی از قبل نصب شده است )نگهدارنده قرار دهید تا استند ما فیکس شود البته دقت داشته باشید که جا انداختن طبقه استند کانتر سمپلینگ نیاز به کمی مهارت و دقت دارد.

قدم سوم

میله ها را به صورت جفت و دوتایی درون همدیگر قرار دهید و از سوراخی که داخل رو یه وجود دارد تا دقیقا بر روی طبقه وسط وارد کنید تا فیکس شوند و در نهایت کتیبه یا تاج خود را در قسمت بالای میله ها بگذارید تا مراحل نصب استند کانتر سمپلینگ کامل شود.

نکته نصب استند کانتر سمپلینگ:

استند کانتر سمپلینگ ضد آب بوده و نیازی نیست که نگران ریختم آب بر روی سطح آن باشید و میتوانید با رایت و یک دستمال لکه ها را پاک کنید و نیز همچنین میتوانید بعد از نصب به راحتی اقدام به جابه جایی استند کنید.

راهنمای نصب استند پرچمی ساحلی
نصب استند پرچمی

نصب استند پرچمی ساحلی شاید در نگاه اول دشوار باشد اما باید اعلام کنیم که بسیار ساده است فقط نیازمند دانستن چند نکته میباشد که ما قصد داریم در ادامه مطلب این نکات رو به صورت کامل و صحیح به شما آموزش دهیم. البته لازم به ذکر میباشد که هرگونه نصب استندهای نمایشگاهی نیازمند مهارت لازم است.

قدم اول

ابتدا اجازه دهید با یک مثال ساده شروع کنیم آیا تا بحال ماهیگیری رفته اید و با قلاب ماهیگیری آشنایی دارید وقتی میخواهیم قلاب را باز کنیم ابتدا باید بدنه اصلی قلابمون را که از جنس فایبر گلاس هستش را به صورت تلسکوپی و کشویی باز کنیم. دقیقا سازه اصلی استند پرچمی ساحلی هم به این صورت میباشد و برای باز کردن سازه اصلی باید به صورت کشویی عمل کنیم تا بتوانیم مراحل نصب استند پرچمی ساحلی را کامل کنیم.

قدم دوم

بعد از نصب کامل استند اصلی به سراغ چاپ خود رفته و از قسمتی که در عکس روبرو هم مشخص شده استند را درون چاپ قرار دهید( البته نگران چروک های بوجود آمده نباشید زیرا در انتهای نصب استند پرچمی ساحلی تمامی چروک ها از بین خواهد رفت).

قدم سوم

بعد از انتخاب محل مناسب جهت نصب پایه گرانولی را بر روی زمین قرار دهید و انتهای استند را درون شاخک فلزی روی پایه بگذارید به طوری که تا انتها فرو رود. و در مرحله اخر یک گیره پایین استند شما وجود دارد که باید پایین چاپ خور را بکشید و پانچ یا بندی که وجود دارد را درون گیره قرار دهید تا مراحل نصب استند پرچمی ساحلی ما کامل شود.

نکته نصب استند پرچمی ساحلی:

قبل از کشیدن چاپ برای جا انداختن درون گیره تا حد ممکن چروک های چاپ را بگیرید و به سمت پایین هدایت کنید تا با کمترین فشار بتوانید چاپ خود را درون گیره بیاندازید

راهنمای نصب استند سرلاین
روش نصب سرلاین

نصب استند سرلاین شاید در نگاه اول دشوار باشد اما فقط کافیست که مراحل نصب را بدانید و به ترتیب به آن عمل کنید البته لازم به ذکر میباشد که این نوع از محصولات چوبی نیازمند ابزار هایی مانند دریل و پیچ گوشتی و کارتک  میباشد  که ما قصد داریم در ادامه مطلب این نکات رو به صورت کامل و صحیح به شما آموزش دهیم. البته لازم به ذکر میباشد که هرگونه نصب استندهای نمایشگاهی نیازمند مهارت لازم است.

قدم اول

ابتدا باید بدانید که استند سرلاین شامل چه قسمت هایی است که به شرح زیر میباشد : یک عدد هدر ، یک عدد فوتر یا پاخور ، دو عدد بدنه اصلی ، چاپ استیکر ، در صورت وجود ماکت ، شش عدد شلف تاکر یا فریم لاین ( عموما از خود قفسه ها استفاده میشود )

قدم دوم

بعد از آشنایی کامل دیتیل های استند به سراغ نصب  رفته به صورتی که ابتدا دو عدد بدنه اصلی را به صورت افقی روی زمین قرار دهید و بعد از آن فوتر یا پاخور را با پیچ های ام دی اف چهار سانتی به بدنه اصلی از دو طرف متصل کنید و مجدد به سراغ هدر یا کتیبه قسمت بالایی رفته به مانند قسمت قبل به بدنه اصلی پیچ کنید.

قدم سوم

بعد از اسمبل خود استند به سراغ انتخاب محل مناسب جهت نصب چاپ استیکر روی سرلاین میرویم محل مورد نظر را پیدا کرده و استند خود را در جای مناسب به صورت عمودی قرار میدهیم. شروع به نصب استیکر به صورت خشک کنید ابتدا بدنه های اصلی را بچسبانید و بعد به سراغ هدر و فوتر بروید. و در نهایت چاپ های فریم لاین را بچسبانید.

نکته نصب استند پرچمی ساحلی:

بعد از نصب کامل اگر سرلاین ما ماکت یا لایت باکس داشت میتوانید در اخر انها را به سازه خود اضافه کنید .

 

نصب استندهای نمایشگاهی

میانگین امتیازات ۵ از ۵