کمک ۳۰۰ میلیون یورویی دولت هلند برای نمایشگاه‌ها

Category:

دولت هلند در راستای افزایش بسته حمایتی خود از مشاغل و اقتصاد، از اقدامات پشتیبانی شامل برنامه هایی برای صندوق ضمانت ۳۰۰ میلیون یورویی جدید برای رویدادها خبر داده است.

نمایشگاهکمک ۳۰۰ میلیون یورویی دولت هلند برای نمایشگاه‌ها
 

اگرچه برنامه واکسیناسیون در هلند آغاز شده و امکاناتی برای آینده فراهم می آید، اما کسب و کارها همچنان متحمل رنج می شوند، زیرا وضعیت خاص ناشی از بحران ویروس کرونا موجب بحران اقتصادی در این کشور شده است.

جدید ترین کمک دولت قرار است بسته کمک هزینه بالغ بر ۷.۶ میلیارد یورو در سه ماهه اول و دوم سال ۲۰۲۱ برای کل اقتصاد باشد.

 

 

    دولت هلند می گوید برای رویدادها صندوق ضمانت جداگانه ایجاد می شود. با شروع کار این صندوق، برگزارکنندگان رویدادها می توانند با حمایت آن برنامه ریزی و برگزاری رویدادهای خود را شروع کنند. در حال حاظر احتمال می رود که این صندوق فعالیت خود را از ۱ جولای آغاز نماید.

    Author فرشید قملاغی
    محقق در زمینه صنعت چاپ و تبلیغات ، استندهای نمایشگاهی در سال 1389 با استخدام در یک شرکت تبلیغاتی شروع به کار نموده و در حوزه چاپ و استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی فعالیت خود را آغاز کرده و بعد از 4 سال فعالیت ، اولین شرکت شخصی خود را به نام نقش و نگار در زمینه استندهای نمایشگاهی و چاپ لارج فرمت و دیجیتال بنا نهاد که این اولین تجربه مدیریت فرشید قملاغی بود اما بهترین و قوی ترین گام را در همان سال اول در این راستا با شرکت مستمر در نمایشگاه های داخلی و خارجی و تحقیق روی انواع زیادی از استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی برداشت. در سال 1399 با تاسیس دومین مجموعه تبلیغاتی به نام چاپ و استند آرنیک قدم به دنیای بین المللی گذاشته و آغاز به تحقیق در زمینه چگونگی پیدایش انواع استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی و فروشگاهی و کاربرد آنها نموده تا جایی که برای سهولت کاربران از این دسته تبلیغات ، اولین مرکز تعمیر انواع استندهای نمایشگاهی را بنا نموده