پیام تبریک اتاق اصناف ایران به مناسبت روز صنعت چاپ

Category:

🔹صنعت چاپ یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین ابداعات و اختراعات بشر بوده است و از آن زمان تاکنون کالاهای چاپی در لحظه‌لحظه و گوشه‌‌گوشه زندگی اقشار مختلف مردم در هر جای جهان، حضور و تأثیری مستمر دارند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این صنعت ارتباط گسترده آن با بخش‌های تولیدی و خدماتی و نیز ارتباط نزدیک این صنعت با فناوری روز دنیا است.

🔹امروزه صنعت چاپ کشور علی‌رغم تلاطم‌های اقتصادی، بلای کرونا، تحمیل تحریم در حوزه تأمین مواد اولیه، توانسته است گام‌های شایسته‌ای در پویایی و خودکفایی بردارد و تمام تلاش خود را در بهره‌گیری مؤثر از علم و فناوری روز دنیا به کار بسته که شایسته است دولت و سایر مراجع قانونی توجه بیشتری به این حوزه نشان داده و مانع فرسودگی و رکود آن شوند.

🔹اینجانب این روز را فرصت مغتنمی جهت تکریم زحمات تمامی تلاشگران و کارآفرینان صنعت چاپ ایران، خصوصاً همکاران عزیزمان در اتحادیه‌های چاپخانه‌داران سراسر کشور می‌دانم تا شاید بتوان گوشه‌ای از زحمات بی‌وقفه این عزیزان را قدردان بود.

🔹ضمن گرامیداشت روز صنعت چاپ و یاد و خاطره پیشکسوتان این صنعت، توفیق هر چه بیشتر همه متصدیان و تلاشگران این عرصه را از خداوند متعال خواستارم و برای صنعت چاپ ایران آرزوی روزهای بهتری دارم.

◻️سعید ممبینی
◻️رئیس اتاق اصناف ایران [ منبع ]

Author فرشید قملاغی
محقق در زمینه صنعت چاپ و تبلیغات ، استندهای نمایشگاهی در سال 1389 با استخدام در یک شرکت تبلیغاتی شروع به کار نموده و در حوزه چاپ و استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی فعالیت خود را آغاز کرده و بعد از 4 سال فعالیت ، اولین شرکت شخصی خود را به نام نقش و نگار در زمینه استندهای نمایشگاهی و چاپ لارج فرمت و دیجیتال بنا نهاد که این اولین تجربه مدیریت فرشید قملاغی بود اما بهترین و قوی ترین گام را در همان سال اول در این راستا با شرکت مستمر در نمایشگاه های داخلی و خارجی و تحقیق روی انواع زیادی از استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی برداشت. در سال 1399 با تاسیس دومین مجموعه تبلیغاتی به نام چاپ و استند آرنیک قدم به دنیای بین المللی گذاشته و آغاز به تحقیق در زمینه چگونگی پیدایش انواع استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی و فروشگاهی و کاربرد آنها نموده تا جایی که برای سهولت کاربران از این دسته تبلیغات ، اولین مرکز تعمیر انواع استندهای نمایشگاهی را بنا نموده