تاریخ به روز رسانی نوامبر 25th, 2023

چاپ استیکر روی شیشه مغازه

 

 

نمونه چاپ استیکر روی شیشه مغازه

 

 

چاپ استیکر روی شیشه
استیکر تبلیغاتی
چاپ استیکر بر روی ششه
چاپ استیکر روی شیشه مغازه
چاپ استیکر مغازه
چاپ استیکر روی شیشه مغازه
مشخصات چاپ استیکر

 

چاپ استیکر روی شیشه مغازه یکی از تبلیغات پرکاربرد این روزها میباشد که تقریبا میتوان گفت دیگر هیچ مارکتی نمیبینید که از این نوع تبلیغات استفاده نکرده باشد.

 

ابعاد قابل چاپ

 

چاپ استیکر در عرض های 107 و 127 و 137 و 152 در طول 50 متر موجود میباشد که حتی میتوان یک فایل در ابعاد بسیار بزرگ را  چاپ کرد البته لازم به ذکر میباشد که به صورت لت بندی باید چاپ کرد .

 

لت بندی در چاپ استیکر به چه معنی میباشد ؟

 

چاپ استیکر به دلیل اینکه در فضاهای خارجی و در ابعاد بزرگ استفاده میشود به ناچار مجبور به چاپ در چند تیکه مساوی و یا نا مساوی میشویم که با استفاده از اورلب مناسب میتوان بعد از نصب صحیح چاپ استیکر بر روی شیشه مغازه یک تبلیغ یکدست را شاهد بود.

 

جنس استیکر یا وینیل از چیست؟

 

جنس چاپ استیکر روی شیشه مغازه بر خلاف تصور همه از ترکیبات طبیعی میباشد که از ترکیبات پلی وینیل کلراید است پس به این معنی که با توجه به دوام و ماندگاری بالا بسیار زودتر از پلاستیک تجزیه میشود و آسیب چندانی به محیط زیست نمیرساند.

 

انواع چاپ روی استیکر کدام است ؟

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی میتوان به چهار دسته چاپ برای استیکر متصور شد. چاپ اکو سالونت، چاپ سالونت، چاپ یو وی، چاپ لاتکس که از این بین بهترین و اقتصادی ترین انتخاب برای چاپ استیکر از نوع اکو سالونت میباشد.

 

چاپ استیکر با طرح دلخواه

 

برای این دسته از چاپ ها میتوان طرح دلخواه خود را در هر اندازه ای که میخواهید چاپ کرد فقط باید برای اینکه در نصب استیکر به مشگلی بر نخوریم یک سری از قوانین چاپ رو رعایت کرد که میتوانید در این زمینه با کارشناسان فنی چاپ و استند آرنیک در تماس بود.

 

چاپ استیکر پشت چسبدار

 

باید اعلام کنیم که تمامی متریال ها از این خانواده پشتچسبدار میباشند و فقط کافیست با کندن پوست پشت استیکر، از آنها استفاده کرد و به هر مکان مورد نظر چسباند.

 

و در انتها یاد آور میشویم که برای شیشه مغازه ها به هیچ عنوان از استیکر پشت طوسی استفاده نشود

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵