استند کانتر سمپلینگ

نمونه استند کانتر سمپلینگ

 

 

 

استند کانتر سمپلینگ
استند کانتر پی وی سی
استند کانتر pvc
کانتر پی وی سی
کانتر سمپلینگ
کانتر pvc

مشخصات استند کانتر سمپلینگ

 

استند کانتر pvc و یا سمپلینگ از جنس پلی کلراید سدیم و یا همان پی وی سی میباشد که دارای چند بخش استندی و چاپی میباشد که در ادامه توضیحات لازم را سعی کردیم ارائه دهیم.

 

اجزای تشگیل دهنده استند کانتر پی وی سی

 

یک عدد بدنه اصلی، یک عدد تاج یا کتیبه، چهار عدد میله، دو عدد کفی نگهدارنده بدنه، یک عدد طبقه، یک عدد کیف میباشد.

 

نوع چاپ استند کانتر pvc

 

در استند کانتر پی وی سی یا پروموشن عموما از چاپ استیکر با لمینیت مات استفاده میشود. البته لازم به ذکر میباشد که از چاپ هایی مانند پلات لمینیت و pp پشت چسبدار هم میتوان استفاده کرد.

 

مواردی که در استند کانتر pvc باید رعایت کرد 

 

اولین سوالی که به ذهن هر کسی ممکن است در خصوص این استند پیش  آید چگونگی نصب چاپ بر روی سازه اصلی هستش. با ما همراه باشید تا قدم به قدم مراحل نصب را آموزش ببینید

مرحله اول

باید بدانید که بدنه اصلی استند کانتر سمپلینگ دارای پنج بعد نمایش میباشد یعنی باید طرح خود را به گونه ای طراحی کرد که هر قسمت از طرح در جای خودش باشد.

مرحله دوم

بعد از چاپ طرح مورد نظر در ابعادی که در پایین صفحه به صورت راهنما قرار داده شده به سراغ نصب پوستر تبلیغاتیمون بر روی استند میرویم.

مرحله سوم

استند خود را بر روی میز کار قرار داده و پوستر خود را روی سازه تبلیغاتی پهن میکنیم و بعد از تنظیم چاپ از روی خط های  استند به دو عدد وزنه و یا جسم سنگین چاپ استیکر را فیکس میکنیم.

مرحله چهارم

توجه کنید که در این مرحله اگر از چاپ استیکر استفاده میکنید میتوانید از یک سمت بعد از کندن کاغذ روغنی وینیل شروع به نصب کنید و در آخر با یک سشوار صنعتی و یا معمولی خط تا چاپ را خم کنید .

نکته:

به دلیل شکننده بودن چاپ باید برای خم کردن استند کانتر سمپلینگ و انداختن خط تا حتما از سشوار استفاده کنید.

 

برای هرگونه سوال و راهنمایی بیشتر با تیم فنی چاپ و استند آرنیک در تماس باشین

 

 

ابعاد استند کانتر سمپلینگ

میانگین امتیازات ۵ از ۵