چاپ بنر ایرانی

چاپ بنر ایرانی
چاپ بنر ایرانی چیست ؟

 

به عملیات انتقال فایل به یک صفحه چاپی را میگویند که این عملیات میتوان بر روی هر متریالی انجام شود و معنا گیرد و در خصوص این نوع از چاپ ها باید بگوییم جنسی از پلاستیک و نخ دارند که به واسطه عملیات شیمیایی سطح آنها کوتینگ شده و آماده چاپ میباشد.

برای این دسته از تبلیغات بهتر میباشد که بهترین دستگاه چاپ و جوهر را انتخاب کنیم زیرا با توجه به کوتینگ ضغیفی که نسبت به نمونه چینی خود دارد باعث بی روح شدن طرح و چاپ ما میشود پس بهتر است که یکسری از اصول اولیه را در نظر بگیریم تا در خروجی کار دچار نامیدی نشویم.

 

 

 

کیفیت بنر ایرانی
انواع چاپ بنر ایرانی چیست ؟

 

به دلیل تازگی این محصول و تولید کنندگان محدودی که وجود دارد نمیتوان انتظار تنوع بسیار و یا حتی شاهد کیفیت های مختلف بود اما با توجه به تحقیق های لازم انجام شده از کارخانه های تولید کننده تهران و اصفهان بسیار میتوانیم امید داشته باشیم به آینده این محصول.

اما در حال حاضر دو مورد از این دسته بنر ها موجود میباشد که اولین دسته و ابتداعی ترین نوع آنها بیشتر شبیه پارچه و با کوتینگ ضعیف هستش اما از طرفی هم میتوان شاهد کیفیت چاپ های روشن بود . و نوع دیگر هم تقریبا شبیه به نمونه چینی خود میباشد با کمی تفاوت کیفیت در کوتینگ چاپی.

 

 

چاپ بنر ایرانی
کاربرد چاپ بنر ایرانی چیست ؟

 

به مانند نمونه چینی خود دقیقا همان کاربردی را دارد که باقی بنر ها دارند فقط با این تفاوت که باید بدانید به دلیل تراکم بافت پایین نمونه ایرانی به هیچ عنوان برای اسپیس فریم توصیه نمیشود و بتر است از این نوع بنر فقط برای تسلیت ها و پرتابل ها و لمپست ها استفاده کنید.

البته شایان به ذکر است که با توجه به مدت کوتاهی که از زمان تولید این محصول در کشور عزیزمان میگذرد تولید کنندگان توانسته اند سایزهای  90 ، 120 ، 150 ، 180 ، 220 ، 320 ، 450 ، 500 را تولید کنند و در بازار موجود میباشد و میتوان از این محصول استفاده کرد.

 

 

کاربرد بنر ایرانی
تفاوت بین چاپ بنر چینی و چاپ بنر ایرانی چیست ؟

 

همین ابتدا باید بگیم که برای هرچیزی بک روز جایگزین مناسبی خواهد آمد که از این رو بنر ها هم مستثنی نیستند البته نمونه ایرانی چندین معایب دارد نسبت به چینی خود و چندین مزایا که در ادامه میخواهیم این دو را با هم نقد و بررسی کنیم.

ماندگاری مفید رنگ : بنر چینی 1 سال بنر ایرانی حدود 9 ماه

رفلکس نور : بنر چینی زیاد بنر ایرانی کم

کیفیت چاپ روشن : بنر چینی متوسط بنر ایرانی خوب

کیفیت چاپ تن پلات رنگ : بنر چینی خوب بنر ایرانی خیلی بد

شکنندگی : بنر چینی بد بنر ایرانی خوب

دوام : بنر چینی متوسط بنر ایرانی خوب

تنوع : بنر چینی متوسط بنر ایرانی کم

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با تیم پشتیبان مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک در تماس باشید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵