تاریخ به روز رسانی نوامبر 26th, 2023

چاپ استیکر روی مخازن

نمونه چاپ استیکر روی مخازن

 

 

چاپ استیکر روی مخازن
نصب استیکر در ارتفاع
چاپ روی مخازن

همراه ما در شبکه های اجتماعی باشید

 

 
چاپ و نصب استیکر روی مخازن
چاپ استیکر روی مخازن
چاپ استیکر روی مخازن
ویژگی چاپ استیکر روی مخزن ها و تانکرها و سیلو ها

 

یکی از برترین ویژگی های این دسته از چاپ استیکر میتوان به وسعت دید بسیار زیاد آنها اشاره کرد به طوری که حتی به دورترین فاصله ای که چشم انسان قادر به دیدن میباشد هم میتواند تبلیغات ما را ببیند که چیزی حدود 400 متر است. یا به عبارت دیگری میتوان گفت ابر بیلبورد های تبلیغاتی 

 

نکاتی که باید قبل از چاپ به آنها توجه کرد

 

اولین نکته در خصوص این دسته از چاپ ها نوع طراحی میباشد که با توجه به لارج فرمت بودن چاپ باید حتما از رنگ هایی استفاده شود که در حداکثر فاصله برای چشم انسان  به راحتی قابل  دیدن و مشاهده و تشخیص باشد که پیشنهاد ما استفاده از رنگ هایی همچون قرمز با استروک مشکی و یا بلعکس میباشد. استفاده از تصویر در چاپ استیکر روی مخازن را باید کاملا در نظر داشت که استفاده نشود زیرا مشاهده تصویر در این نوع تبلیغات بسیار سخت بوده و در مواقعی اصلا قابل تشخیص نمیباشد.

باید حتما از فونت های بلد و خوانا استفاده شود همچنین بهتر است که زیر نوشته هامون یک رنگ زمینه مخالف با رنگ مخزن یا تانکر ها استفاده شود.

 

 بهترین نوع چاپ استیکر روی مخزن کدام است ؟

 

بهترین نوع چاپ استیکر روی مخازن استیکر با لمینیت مات میباشد که با توجه به قابلیت لت بندی که دارند میتوان کل تانکر و مخزن را کاور کرد و همچنین به دلیل پوشش لمینیت مات که روی استیکر آمده است این قابلیت را به ما میدهد که زمان بیشتری تبلیغات با رنگ ثابت و ماندگاری بالا داشته باشد.

 

 

طریقه نصب چاپ استیکر روی مخازن

 

به دلیل اینکه نصب استیکر روی مخزن در ارتفاع بالا انجام میشود پس بهتره که هرگونه ایمنی لازم را رعایت کنیم بعد از توجه به ایمنی لازم حالا نوبت به ساده سازی انواع روش نصب استیکر بپردازیم در ابتدا باید بگیم که بهترین راه استفاده از داربست و استفاده از کمربند ایمنی میباشد.

اگر ارتفاع بسیار زیاد بود باید به دو روش دیگر عمل کرد اولین روش استفاده از طناب استاندارد میباشد که باید از بالای مخازن و سیلوها آویزان شد مانند نظافت شیشه های برج ها در روش دوم استفاده از بالابر های بزرگ میباشد که کمی ایمن تر از روش قبل میباشد.

 

نکته مهمی که باید در خصوص نصب استیکر در ارتفاع توجه کرد 

 

قبل اینکه اقدام به نصب استیکر کنید  روی زمین حتما باید برش های لازم را بزنید و لت بندی رو انجام بدهید و حتما برای نصب استیکر در ارتفاع باید از دو نفر نیروی ماهر استفاده شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ و نصب استیکر با تیم پشتیبان چاپ و استند آرنیک تماس بگیرید

چاپ استیکر روی مخازن

میانگین امتیازات ۵ از ۵