چاپ بنر چینی

چاپ بنر با کیفیت
چاپ بنر چینی چیست ؟

 

به عمل تصویر کشیدن و ظاهر کردن و تبدیل کردن یک فایل طراحی شده بر روی یک متریال ( بنر ) را چاپ میگویند که لازم به ذکر میباشد که این عملیات تعریف کلی کلمه چاپ میباشد و اگر این کارهای ذکر شده را برای  این متریال  انجام دهیم را میتوان گفت.

و باتوجه به ساختاری که از جنس نخ و پلاستیک است باید جوهر و دستگاه چاپی را انتخاب کنیم که بهترین کیفیت چاپ را روی این متریال میدهد که از این رو میتوانیم از دستگاه های سالونت و اکوسالونت استفاده کنیم زیرا هم کیفیت قابل قبولی را شاهد خواهیم بود و از همه مهم تر صرفه جویی در هزینه نست به چاپ یووی خواهیم کرد.

 

 

بنر 10 انس چینی
ضخامت چاپ بنر چینی چیست ؟

 

خب اجازه بدین قبل از معرفی ضخامت و عرض های موجود این دسته از متریال های چاپی پر طرفدار و پرکاربرد ابتدا با خود این محصول آشنا شویم بنر ها به متریال نازکی گفته میشود که از جنس پلی اتیلن و نخ ( نمونه چینی ) ساخته شده که کاربرد تبلیغاتی دارد.

بعد از آشنایی با خود متریال حالا نوبت به دانستن عرض های موجود رسیده که باید اعلام کنیم تا به امروز عرض های : 60 ، 90 ، 102 ، 127 ، 152 ، 180 ، 200 ، 220 ، 242 ، 282 ، 300 ، 320 ، 380 ، 420 ، 450 ، 500 موجود میباشد که در طول های 50 متری و گاها 100 متری هستند .

منظور از ذخامت بنر ها همان قطر گوشت آنها میباشد که در چند ضخامت 8 میکرون ، 10 میکرون ، 13 میکرون موجود میباشد در دو نوع مات و براق هستند .

 

 

چاپ بنر چینی
کاربرد چاپ بنر چینی چیست ؟

 

همانگونه که میدانید بعد از کاغذ در صنعت چاپ پرکاربرد ترین متریال چاپ بنر چینی میباشد به طوری که امروزه محال است از کسی بپرسید بنر چیست و آن شخص نتواند پاسخ دهد و این امر مختص ایران و یا یک کشور خاص نیست مربوط به تمام  کشور های جهان میباشد. و در ادامه ما قصد داریم چنتا کاربرد اساسی این متریال را به شما بگوییم.

ابتدا باید بگوییم که این متریال برای استفاده در فضاهی خارجی در ابعاد بزرگ طراحی و تولید شده که از این رو میتوانیم در بیلبوردها و بنر تسلیت استفاده کنیم که این دوتا محل نامبرده از اصلی ترین محل های استفاده میباشند. البته شایان به ذکر است که یاد آور شویم ممکنه در هزاران محل دیگر کاربرد داشته باشد که واقعا خود به تنهایی میتواند به اندازه یک کتاب 100 برگ فضا بگیرد.

 

 

بنر چیست ؟
تفاوت بین چاپ بنر ایرانی و چاپ بنر چینی چیست ؟

 

همین ابتدا باید بگیم که برای هرچیزی بک روز جایگزین مناسبی خواهد آمد که از این رو بنر ها هم مستثنی نیستند البته نمونه ایرانی چندین معایب دارد نسبت به چینی خود و چندین مزایا که در ادامه میخواهیم این دو را با هم نقد و بررسی کنیم.

ماندگاری مفید رنگ : بنر چینی 1 سال بنر ایرانی حدود 9 ماه

رفلکس نور : بنر چینی زیاد بنر ایرانی کم

کیفیت چاپ روشن : بنر چینی متوسط بنر ایرانی خوب

کیفیت چاپ تن پلات رنگ : بنر چینی خوب بنر ایرانی خیلی بد

شکنندگی : بنر چینی بد بنر ایرانی خوب

دوام : بنر چینی متوسط بنر ایرانی خوب

تنوع : بنر چینی متوسط بنر ایرانی کم

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با تیم پشتیبان مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک در تماس باشید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵