تاریخ به روز رسانی نوامبر 25th, 2023

چاپ استیکر روی کامیون

نمونه چاپ استیکر روی کامیون 

 

کامیون های پخش به مانند یک بیلبور سیار میباشند که میتوانیم باتوجه به تبلیغات مناسب روی بدنه آنها بهترین بازخورد را داشته باشیم .

 

 

چاپ استیکر روی کامیون های پخش
چاپ استیکر روی کامیون های پخش
چاپ روی ماشین
چاپ استیکر برای بدنه خودرو

        همراه ما در شبکه های اجتماعی باشید

 

چاپ استیکر روی کامیون های پخش
چاپ روی کامیون های پخش
چاپ استیکر روی کامیون
چاپ استیکر روی کامیون های پخش
چرا باید از چاپ استیکر روی بدنه کامیون استفاده کرد؟

 

امروزه کامیون های پخش نقش یک بیلبورد سیار را در سطح شهر و کشور ایفا میکنند که از این رو یکی از بهترین راه ها برای معرفی محصول و تبلیغات شرکت ها و کارخانجات میباشد.

 

ابعاد قابل چاپ و نصب استیکر

 

چاپ استیکر عموما در ابعاد بزرگ انجام میشود که به صورت لت بندی چاپ و نصب میشود یعنی برای طراحی این دسته از چاپ ها ایتدا باید اتاق کامیونی که میخواهیم روش چاپ استیکر بزنیم را بررسی کنی که درب و یا لولایی در مسیر طرح ما قرار نگرفته باشد و موضوع مهمتر دانستن ابعاد چاپ هستش که حداکثر عرض برای چاپ 100 سانتی متر میباشد که به صورت لت بندی قابل چاپ است.

 

انواع بدنه های کامیون پخش

 

بدنه های کامیون ها به چندین دسته تقسیم میشوند که ما قصد داریم به صورت کلی تمامی خدمات را برسی کنیم ابتدا بدنه های فابریک کارخانه ای که کاملا نو و سالم و بدون هیچ گونه برجستگی یا فرو رفتگی هستند. در این صورت میتوانیم از چاپ استیکر با لمینیت استفاده کنیم و به صورت خیس و خشک نصب کنیم . که یاد اور میشود که این یکی از راحت ترین انواع نصب استیکر میباشد .البته لازم به ذکر میباشد که بعضی از قسمت های بدنه کامیون ها دارای یک درب میباشد که باید توجه کرد اون قسمت را به صورت خشک چسباند و یا با مهارت زیاد به روش خیس چسباند.

دومین نوع از بدنه کامیون ها برای نصب استیکر

 

بدنه هایی با سطوح موج دار یا به عبارتی ایرانتی هستند که در این روش از چاپ استیکر روی کامیون بهتر هستش نوع چاپ استیکر را عوض کنیم یعنی دیگه نباید از چاپ اکو سالونت استفاده کرد به دلیل اینکه نمیتوانیم در این روش از پوشش لمینیت استفاده کنیم چون خیلی زود لمینیت از استیکر جدا خواهد شد پس بهتره از چاپ هایی همچون سالونت و یا یو وی استفاده کرد و به صورت حتما افقی هم چاپ و نصب شود و به صورت کاملا خشک.

سومین نوع از بدنه کامیون ها برای چاپ و نصب استیکر

 

بدنه هایی با رویه کارتن پلاست و یا با زیر سازی غیر از استاندارد کارخانه میباشد که در این صورت از چاپ استیکر روی کامیون باید تشخیص داد که آیا زیر ساز ما امکان نصب به کدام روش را دارد و در خصوص نوع چاپ هم حتما باید از استیکر با لمینیت استفاده شود زیرا زیر ساز ما سطح صاف و خوبی ندارد اگر از استیکر بدون لمینیت استفاده کنیم امکان نمایش برجستگی یا فرورفتگی های بدنه کامیون ها از روی چاپ هم دیده شود پس بهتره برای کمتر شدن این مشگل تا حد امکان از لمینیت سرد مات استفاده شود.

 

در خصوص هرگونه اطلاعات بیشتر در باره چگونگی چاپ و نصب و یا حتی اندازه گیری قبل از طراحی با تیم فنی چاپ و استند آرنیک در تماس باشید.

 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵