چاپ استیکر روی پله برقی

نمونه چاپ استیکر روی پله برقی

 

 

چاپ استیکر روی پله برقی
چاپ برای پله برقی
چاپ استیکر پله برقی
چاپ روی پله برقی
چاپ استیکر برای پله برقی
چاپ برای پله برقی
 فایل برای طراحی چاپ استیکر روی پله برقی باید چگونه باشد ؟

 

ابتدا باید ابعاد محل مورد نظر را داشته باشیم ( پیشنهاد ما کمک گرفتن از یک متخصص در این زمینه میباشد ) سپس از یک طراح جهت آماده سازی فایل برای چاپ کمک میگیریم و فابل خروجی باید سایز اصلی با رزولوشن 150 باشد و به صورت سه تیکه طراحی شود یعنی ابتدای پله برقی یک فایل وسط یک فایل و انتها هم یک فایل جدا گانه داشته باشد زیرا زمان نصب به مشگل خواهیم خورد اگر فایل رو به صورت یک تکه طراحی و چاپ کنیم.

 

 نوع جنس چاپ پله برقی؟

 

نوع چاپ را میتوان در خانواده استیکر ها خلاصه کرد یعنی برای چاپ پله برقی میتوانید از استیکر با لمینیت،استیکر مات،استیکر براق،مات کن شیشه،استیکر شفاف،استیکر پشت طوسی استفاده کرد که تمام این دسته های ذکر شده تقریبا مانند هم هستند با کمی تفاوت در ظاهر نمایش تبلیغات ما به عنوان مثال شاید بتوان از مات کن شیشه استفاده کرد ولی خیلی عمر کوتاهی دارند زیرا تمام مدت در تماس با بدن آدمها میباشد.

 

ویژگی های اصلی ؟

 

امروزه با توجه به فضای رقابت در تمام صنعت ها که شاهد هستیم بعضی شرکت ها تصمیم میگیرند که روی تمام فضاهای موجود در هر جای شهر و پاساژ ها تبلیغات کنند که از این رو یکی از مکان هایی که میتوان نام برد چاپ استیکر روی پله برقی میباشد که هم میتوان کمی این تبلیغات را نسبت به مکان های دیگه هدف مند تر دانست.به طوری که فرض کنید در یک پاساژ طبقه زیر همکف آن مربوط به هایپر استار باشد و دید لازم جهت جذب مشتری را نداشته باشد با استفاده از این نوع چاپ میتوانید به تمام کسانی که وارد آن محل میشوند اعلام حضور کنید و یا حتی استفاده جهت برندینگ نام تجاری خود را انجام دهید.

 

چاپ را در کدام قسمت پله برقی میتوان استفاده کرد ؟

 

ابتدا بدانید که هر سطحی را میتوان با استیکر کاور کرد در خصوص این موضوع باید اعلام کنیم که بدنه شیشه ای و پله ها و روی دست گیره ها و بدنه آهنی میتوان از چاپ استیکر استفاده کرد. در ضمن میتوانید حتی تعویض چاپ هم انجام دهید

 

برای اطلاعات بیشتر جهت سفارش میتوانید با مجموعه چاپ و استند آرنیک در تماس باشید

 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵