چاپ استند

چاپ استند یا چاپ استند ایکس یکی از کاربردی ترین استند ها میباشد که در عین کار آمدی جزو ارزان ترین استند ها هم میباشد که در ادامه مطلب قصد داریم شما را با چگونگی چاپ مجدد و انواع انها اشنا کنیم.

 

 

چاپ استند
x stand printing
چاپ ایکس استند
چاپ استند
انواع چاپ استند ؟

 

ابتدا با چاپ استند ایکس آشنا شویم ، به پایه های ضربدری شکل که از جنس آهن و پلاستیک یا آلومینیوم و پلاستیک که در ابعاد 200*90 و 160*60 است استند ایکس گویند.

انواع چاپ هایی که میتوان استفاده کرد چاپ بنر ، چاپ سولیت ، چاپ پلات لمینت میباشد که هرکدام از این چاپ ها را میتوان در شرایط مختلف استفاده کرد که در ادامه با ذکر مثال راهنمایی لازم جهت انتخاب را به شما خواهیم گفت.

 

چاپ مجدد پلات لمینت

برای انتخاب چاپ پلات لمینت باید ابدا محل مورد کاربرد آن را بدانید که باید بگیم بهترین مکان برای استفاده از این نوع چاپ در فضا های سرپوشیده و داخلی میباشد مانند شرکت ها ، مطب ها ، نمایشگاه ها و نیز همچنین لازم به ذکر است که هزینه ای گرانتر و کیفیتی بالاتر نسبت به باقی دسته های خود دارد

 

چاپ مجدد سولیت

چاپ سولید برای استند ایکس تقریبا میتوان گفت که بستگی به سلیقه شما دارد زیرا کیفیتی نسبتا بالا و قابلیتی دوگانه دارد یعنی هم مناسب فضای بیرون و هم مناسب فضای داخل میباشد و هزینه ای کمتر از پلات لمینت دارد و محدودتی برای استفاده در محل خاصی ندارد.

 

چاپ مجدد بنر

 

یکی از بهترین انتخاب ها برای استند ایکس یا ایکس بنر چاپ بنر میباشد زیرا به دلیل هزینه بسیار پایین و مقرون به صرفه ای که دارد بیشتر از بقیه چاپ ها مورد استفاده قرار میگیرد و به راحتی با کمترین هزینه میتوانید چاپ مجدد انجام دهید.

 

 

 

نحوه آماده سازی استند ایکس چگونه است ؟

 

ابتدا قبل از چاپ باید چنتا نکته را رعایت کنیم اول باید یک طرح به ابعاد 200*90 و یا 160*60 طراحی کرده و دوم باید بدانین که 3 سانت از هر طرف طرح خالی باشه و یا زمینه هیچ نوشته ای نباید باشه زیرا در حین پانچ کردن ممکن است متن ما از بین برود.

بعد از رعایت موارد ذکر شده شروع به چاپ روی متریال مورد نظر میکنیم و بعد از چاپ قسمت های اضافه را برش میدهیم و در انتها چهار گوش چاپ خود را پانچ میکنیم به طوری که از هر طرف دو سانت باید بیاییم داخل و پانچ کنیم.

 

برای هرگونه سفارش و راهنمایی میتوانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشین

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵