استند پاپ آپ سه در یک

نمونه استند پاپ آپ سه در یک

 

 

پاپ آپ
استند پاپ آپ
استند پاپ آپ 1*3
استند پاپ اپ
استند پاپ آپ 1*3
پاپاپ

مشخصات استند پاپ آپ سه در یک

 

پاپ آپ سه در یک از  دو بخش سازه اصلی و چاپ تشکیل شده که در چندین  مدل تخت و کرو و محصول قابل استفاده میباشد که کوچک ترین سایز در خانواده این دسته از استند سه در یک میباشد.

 

اجزای تشکیل دهنده پاپ آپ 

 

یک عدد بدنه اصلی شبکه ای، یک عدد کیف برزنتی، دوازده عدد خطکش عمودی، پانزده متر آهنربا،سه عدد خط کش بالای چاپ

 

نوع چاپ 

 

در استند پاپ اپ عموما از چاپ پلات با لمینیت مات استفاده میشود. البته لازم به ذکر میباشد که از چاپ هایی مانند استیکر با طلق 800 میکرون هم میتوان استفاده کرد.

ابعاد قابل چاپ برای این استند 70 در 230 میباشد که البته لازم به ذکر است که برای پاپ اپ هایی با سایز استاندارد که در صفحه پاپ آپ توضیحات کاملی در این خصوص داده شده .و برای طراحی باید در نظر داشت که دو لت کناری فقط باید ( بهتره ) رنگ زمینه باشه و هیچ نوشته ای نباشه.

 

مواردی که در  پاپ آپ باید رعایت کرد

 

اولین سوالی که به ذهن هر کسی ممکن است در خصوص این استند پیش  آید چگونگی نصب چاپ بر روی سازه اصلی هستش که نیازمند مهارت لازم میباشد. با ما همراه باشید تا قدم به قدم مراحل نصب را آموزش ببینید

مرحله اول

بدنه اصلی استند پاپ آپ دارای دو بعد کناری و روبرویی برای نمایش میباشد یعنی باید طرح خود را به گونه ای طراحی کرد که هر قسمت از طرح در جای خودش باشد.

مرحله دوم

بعد از چاپ طرح مورد نظر در ابعادی که در پایین صفحه به صورت راهنما قرار داده شده به سراغ نصب پوستر تبلیغاتیمون بر روی استند میرویم.

مرحله سوم

بعد از دانستن ابعاد استند خود اقدام به چاپ پوستر کنید و با یک تیغ و خطکش چاپ ها رو به صورت کاملا دقیق برش بدهید  حالا وقت آن رسیده که آهنرباهای نواری را به پشت چاپ با فاصله یک میل از لبه بچسبانید.

مرحله چهارم

بعد از تکمیل خدمات چاپ خود ابتدا استند را باز کنید و خط کش های عمودی را از بالا به پایین نصب کنید و در انتها پوستر ها رو روی سازه قرار دهید

نکته:

موردی که باید به آن توجه داشت این است که حتما چاپ استند پاپ آپ سه در یک را از یک سمت نصب کنید.

 

برای هرگونه سوال و راهنمایی بیشتر با تیم فنی چاپ و استند آرنیک در تماس باشین
ابعاد استند پاپ آپ

میانگین امتیازات ۵ از ۵