تاریخ به روز رسانی دسامبر 17th, 2023

چاپ استیکر روی ماشین

نمونه چاپ استیکر روی ماشین

 

ماشین های پخش جایگزین مناسب کامیون ها بوده به طوری که میتوان با استفاده از تبلیغات روی بدنه آنها برند سازی کرد.

 

 

چاپ استیکر روی ماشین
چاپ استیکر فوری
چاپ استیکر ارزان
چاپ استیکر روی ماشین

        همراه ما در شبکه های اجتماعی باشید

 

چاپ روی استیکر خودرو
چاپ استیکر روی ماشین
چاپ استیکر روی خودرو
چاپ ماشین
در چه مواقعی از چاپ استیکر روی بدنه خودرو استفاده می کنیم ؟

 

با وجود ترافیک روز افزون شهر ها کارخانه جات و یا حتی شرکت های کوچه تصمیم به خرید خودرو های پخش کوچک نسبت به کامیون ها گرفته اند تا هم در کم کردن ترافیک نقشی داشته باشند و هم سرعت پخش خود را بالا ببرند. که در این مواقع اقدام به چاپ استیکر روی ماشین میکنند.

 

چگونه فایل مناسب برای  چاپ استیکر روی ماشین طراحی کنیم ؟

 

ابتدا باید محل نصب را بدانیم و سپس با کمک یک متخصص در زمینه چاپ لارج فرمت اندازه ها و دیتیل را جز به جز اندازه گیری کنید و در نهایت از یک طراح برای آماده سازی فایلمون جهت چاپ کمک بگیرید فقط توجه داشته باشین که برای چاپ به هیچ عنوان اندازه های طراحی شده نمیباشد و باید اضافه رنگ و اور لب هم در نظر گرفته شود به طور مثال اگر یک فایل با ابعاد 10 متر مربع داریم شاید لازم باشه که حد اقل بیست درصد به این مقدار اضافه کنیم مثلا چیزی حدود 12 متر چاپ میشود

 

روش نصب استیکر روی ماشین

 

برای نصب استیکر روی ماشین حتما باید از روش خشک استفاده شود و تمام جزئیات اعم از اضافه رنگ و اور لب رعایت شود بعد گذراندن تمام این مراحل حالا میتوانیم نصب خود را آغاز کنیم البته برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه نصب استیکر مراجعه بفرمایید.

برای نصب چاپ استیکر روی ماشین ابتدا از یک سمت چپ یا راست اقدام میکنیم ( حتما باید از سشوار صنعتی استفاده شود )به طوری که همزمان که چاپ را میچسبانید با سشوار استیکر را گرم کرده و با یک دست بکشید و سریعا کارتک بکشید در قسمتهایی از ماشین هم میتوانید از دست خود جهت نصب استفاده کنید.

 

انواع بدنه ماشین کدام است ؟
نوع اول

اولین نوع خودرو هایی که بدنه فابریک خود ماشین است که در عکس بالا نمونه هایی آورده شده که بسیار صاف و تمیز میباشند فقط تنها نکته ای که باید توجه کرد استفاده از تیغ میباشد که به صورت نا خواسته روی ماشین خط نیاندازیم.

نوع دوم

بدنه های ساخت کارخانه ها که به استلاح اتاق یا کابین نامیده میشود که در این صورت بعضی از انها بسیار سطح صاف و تمیزی دارند اما بعضی از اتاق ها دارای فرو رفتگی و برامدگی هایی هستند که باید در هنگام نصب استیکر در نظر گرفته شود.

نوع سوم

اتاق های دارای کرکره که در این مواقه باید دقیقا به مانند نصب استیکر روی کرکره مغازه عمل کنیم یعنی ابتدا باید تمام استیکر را بچسبانیم و در انتها شیار بین آنها را برش زده تا از بلند شدن چاپ جلوگیری کرده باشیم

 

امید واریم این مقاله کمکی در جهت چاپ استیکر روی ماشین کرده باشد و در صورت لزوم میتوانیم از مجموعه چاپ و استند آرنیک جهت نصب استیکر کمک بگیرید.

 

 

چاپ استیکر روی ماشین

میانگین امتیازات ۵ از ۵