تاریخ به روز رسانی نوامبر 26th, 2023

چاپ استیکر روی وانت

نمونه چاپ استیکر روی وانت

 

 

چاپ استیکر روی خودرو
چاپ استیکر روی وانت
چاپ روی وانت
انواع اتاق برای چاپ استیکر روی وانت

 

اتاق وانت ها معمولا به چند دسته و ارتفاع مختلف دسته بندی میشوند که ارتفاع آنها از 80 الی 180 سانتیمتر متغیر میباشد و نیز همچنین بعضی از اتاق ها دارای کرکره در قسمت عقب میباشند و بعضی ها به صورت درب یک تیکه که درب های یک تیکه در اتاق های نیسان بیشتر دیده میشه و کابین های عرشیا ، ماموت و … بیشتر مواقع به صورت استاندارد اتاق های خود را میسازند .

 

 

  همراه ما در شبکه های اجتماعی باشید

 

نحوه طراحی فایل برای چاپ استیکر روی وانت

 

در این موارد باید بدانید که به هیچ عنوان مانند چاپ استیکر روی شیشه مغازه ، چاپ استیکر روی کامیون های پخش ، چاپ روی دیوار و … نیست. باید حتما از یک متخصص برای این امر کمک بگیرید تا بتوانید تمام دیتیل ها و اضافه رنگ ها رو هم مد نظر قرار دهید.

قبل از طراحی ابتدا باید اندازه طول و عرض تمام طرف های اتاق را به صورت یک تیکه بگیرید تا طرح ابتدا باید به این صورت طراحی بشه و در مرحله بعد برای اینکه بتوانیم فایل طراحی شده خود را آماده چاپ کنیم باید شروع به اندازه گیری فرو رفتگی ها و برامدگی ها کنیم تا در هنگام نصب استیکر به مشگل نخوریم و در بعضی مواقع لازم است که به صورت افقی نصب و برش بخوره و در مواقع دیگر به صورت عمودی.

نکته مهم این است که باید بدانید که لزوما ابعاد طراحی همان ابعاد چاپ استیکر روی وانت نمیباشد به این معنی که نیاز هست از بالا و پایین طرح اضافه رنگ گذاشته شود و گاهی وقت ها هم امکان پرت زیاد استیکر وجود دارد.

 

نحوه محاسبه قیمت نصب استیکر روی وانت

 

برای محاسبه قیمت باید ابتدا چنتا موضوع رو در نظر بگیرید اولین نکته ابعاد بدست آمده کلی میباشد ( فایل آمده شده برای چاپ ) و دومین نکته نحوه نصب میباشد به طوری که اگر بخواهید به صورت تیکه ای روی ماشین خود از چاپ استیکر استفاده کنید به صورت متر مربع محاسبه میشود اما اگر بخواهید به صورت کامل ماشین رو کاور کنید اونموقع نسبت به اتاق ماشین باید یک هزینه کلی پرداخت کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک تماس حاصل فرمایید.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵