تاریخ به روز رسانی دسامبر 16th, 2023

اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران

اولین و تنها مرکز تعمیر استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی در ایران

 

 

استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی


استند ( stand ) به معنی پایه میباشد که وظیفه نگهدارنده تبلیغات چاپی و یا محصولی را بر عهده دارد. در صنعت تبلیغات و نمایشگاه به پایه های نمایشگر ( display stand ) تبلیغات و یا پوستر های چاپی معروف است.

انواع استند های نمایشگاهی و فروشگاهی

 

استند پاپ آپ ( pop up stand ) ، استند رول آپ ( roll up stand ) ، استند کانتر ( desk stand ) ، استند ایکس ( x stand ) ، استند پرچم ( flag stand ) ، استند سر لاین (   head line stand ) و … اشاره کرد.

 

 

تعمیر استند


با همه گیری استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی در سرتاسر جهان اکثر مردم به دنبال خرید استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی برای منظور های خاص هستند . که از این رو مجموعه چاپ و استند آرنیک  برای جلوگیری از هزینه های اضافی اعلام میدارد که اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران را افتتاح نموده جهت صرفه جویی در هزینه های پیشبینی شده در تبلیغات.

منظور از تعمیر استند های نمایشگاهی و فروشگاهی چیست ؟

 

به هر عمل سالم سازی و زیبا سازی استند های نمایشگاهی و فروشگاهی در مسیر بهتر شدن را تعمیر و اور حال کردن مینامند . از این رو با استفاده از  تعمیر استند از هزینه های اضافی تا پنجاه درصد جلوگیری خواهیم کرد.

 

 

تاریخچه


تاریخچه اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران بر میگرده به سال 1393 ( 2015 ) که فقط یک ایده در ذهن بوده و به صورت غیر رسمی در اکثر شرکت های تبلیغاتی سراسر دنیا به صورت ناقص انجام پذیر بوده.

شروع رسمی تعمیرات استند های نمایشگاهی و فروشگاهی

 

در سال 1400 ( 2022 ) مجموعه چاپ و استند آرنیک به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی و فروشگاهی در ایران تهران آغاز نموده و به صورت کاملا انحصاری و کامل به کار خود ادامه میدهد.

 

 

نام تجاری


تعمیر استند های نمایشگاهی و فروشگاهی ( به انگلیسی: Repair of exhibition and shop stands ) نامی برگرفته از نوع خدماتی برای انجام این کار است.که مربوط به صنعت تبلیغات در سر تا سر جهان میباشد.

نام تجاری اولین نماینده رسمی

 

به دلیل تخصصی بودن این صنعت در حال حاضر  نماینده رسمی اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران مجموعه چاپ و استند آرنیک[1] میباشد که با دانش کافی قدم در این صنعت گذاشته است.

 

لوگو


معنی لوگو لوگو چاپ و استند آرنیک بر گرفته از محبوب ترین نوع استند های نمایشگاهی و فروشگاهی در جهان و استفاده از چهار رنگ cmyk میباشد.

 

معنی شمایل شمایل چاپ و استن آرنیک خلاصه لوگو اصلی اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران است که همان معنی رنگ های اصلی cmyk و محبوب ترین نوع استند نمایشگاهی و فروشگاهی میباشد.

 

 

بنیان گذار


در سال 1400 ( 2022 ) جناب آقای فرشید قملاغی بعد از 12 سال تجربه و تحقیق لازم در زمینه چگونگی پیدایش و کارایی استند های نمایشگاهی و فروشگاهی در صنعت تبلیغات و بازاریابی تصمیم به بنیان گذاری اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران را گرفته و به پشتوانه دانش جهانی و نیاز این صنعت به خدمات تعمیر پا به این عرصه گذاشته است.

 

مشخصات فردی بنیانگذار

 

نام : فرشید ( به انگلیسی : farshid )  نام :خانوادگی قملاغی ( به انگلیسی : ghomlaghi ) متولد :1367/09/21 ( به انگلیسی : 12/12/1988 ) کشور: ایران ( به انگلیسی : iran ) شهر : تهران ( به انگلیسی : tehran ) تحصیلات : کارشناسی بازاریابی و تبلیغات ( به انگلیسی : Marketing and Advertisement ) تجارب بین المللی: برگزاری همایش سفیران جهان در ایران 2019 ، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و سلامت استانبول ترکیه 2018 شعار :  تعمیر بجای تعویض ( به انگلیسی : Repair instead of replacement )

فرشید قملاغی                                                        امضاء

 

خدمات


از جمله اصلی ترین خدمات اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران ، تعمیر استند های نمایشگاهی و فروشگاهی استند پاپ آپ ( popup ) ، استند رول آپ ( rollup ) ، استند کانتر ( Counter ) ، استند ایکس ( x stand ) ، استند پرچم ( flag ) ، استند سر لاین ( head line ) ، استند جا کاتالوگی ( catalog stand ) ، استند لایت باکس ( light box ) میباشد.

آینده خدمات

 

برای در برگیری تمامی خدمات تعمیر استند نمایشگاهی و فروشگاهی در آینده که شامل هر استند ( stand ) می شود را  میتوان متصور شد که دیگر نیاز به تعویض نخواهند داشت.

 

 

اهداف


مهم ترین اهداف از راه اندازی اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران جلوگیری از هزینه های اضافی ، صرفه جویی در وقت ، جلوگیری از ایجاد زباله های تجدید نا پذیر ، حفظ منابع طبیعی ، کمک به کسب و کار های کوچک به واسطه آموزش آسان با کمترین زمان ، سهولت در کار ، کمک به آسیبدیدگان بیماریهای مختلف مانند کرونا ویروس ، ایدز ، جانبازان جنگی ، معلولین ، رنگین پوستها

اهداف جهانی

 

برگزاری کلاس های رایگان در سراسر جهان بعد از  رسمیت شناختن تعمیر به جای تعویض توسط دولت ها ، کمک به سازمان های حقوق بشر برای اشتغالزایی شغل بین پناهنده ها و پناهجو ها و مهاجر ها ، دریافت حمایت از شرکت های بزرگ چند ملیتی در سراسر جهان

 

 

 

محیط زیست


زیست محیط را میتوان به جملات زیر معنی کرد

محیط زیست عبارت ترکیبی از دانش‌های متفاوت در علم است که شامل مجموعه‌ای از عوامل زیستی و محیطی در قالب محیط زیست و غیر زیستی (فیزیکی، شیمیایی) است که بر زندگی یک فرد یا گونه تأثیر می‌گذارد و از آن تأثیر می‌پذیرد. امروزه این تعریف غالباً به انسان و فعالیت‌های او مرتبط می‌شود و می‌توان محیط زیست را مجموعه‌ای از عوامل طبیعی کرهٔ زمین، همچون هوا، آب، اتمسفر، صخره، گیاهان و غیره، که انسان را احاطه می‌کنند، خلاصه کرد.[۴]

تفاوت محیط زیست با طبیعت در این است که تعریف طبیعت شامل مجموعه عوامل طبیعی، زیستی و غیر زیستی می‌شود که منحصراً در نظر گرفته می‌شوند، در حالی که عبارت محیط زیست با توجه به برهم‌کنش‌های میان انسان و طبیعت و از دیدگاه بشر توصیف می‌شود.

به همهٔ محیط‌هایی که در آن‌ها زندگی جریان دارد، گفته می‌شود.[۱] مجموعه‌ای از عوامل فیزیکی خارجی و موجودات زنده که با هم در کنش هستند، محیط زیست را تشکیل می‌دهند و بر رشد و نمو و رفتار موجودات تأثیر می‌گذارند.[۲]

وظایف ما در برابر محیط زیست

 

وقتی صحبت از آینده زمین و سلامت نگاه داشتن محیط اطراف خود در میان باشد باید همه مردم جهان به اندازه شهم خود در این امر مشارکت کنن که یکی از این راهها تعمیر بجای تعویض میباشد تا از آلودگی های زیست محیطی جلوگیری شود.

که از این رو مجموعه چاپ و استند آرنیک[۱] اولین قدم را در این راه گذاشته به امید آینده ای روشن برای زمین.

 

 

 

 

منابع


فردا نیوز : منظور از تعمیر استندهای نمایشگاهی و فروشگاهی چیست ؟

مجموعه چاپ و استند آرنیک: به هر عمل سالم سازی و زیبا سازی استند های نمایشگاهی و فروشگاهی در مسیر بهتر شدن را تعمیر و اور حال کردن مینامند .

اخبار رسمیاستندهای نمایشگاهی چیست؟ به پایه های نگهدارنده چاپ و پوستر گفته می‌شود که جهت نمایش تبلیغات و نام برند و نوع فعالیت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ایلنا : استندهای نمایشگاهی چیست ؟

پارس نیوز : اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران

خبرگزاری فارس : استندهای نمایشگاهی چیست ؟

افکار نیوز : تعمیر استندهای نمایشگاهی

صاحب خبران : فرشید قملاغی

اقتصاد آفرین : تعمیر استندهای نمایشگاهی

تهران اقتصادی : استند های نمایشگاهی چیست ؟

ایرنا : بنیانگذار اولین مرکز تعمیر استندهای نمایشگاهی

ویکی وند : استند نمایشگاهی

قطره : استند نمایشگاهی

رکنا : استند فروشگاهی

فوت و فن : استند فروشگاهی

 

 

 

 

 

پیش بینی آینده


با توجه به شروع گام اول افتتاح اولین مرکز تعمیر تخصصی استند های نمایشگاهی در ایران بعد از مطالعه تولید نا خالص فلزات در سال 1400 خوش‌بینانه به میزان 2/ 6‌درصد و در سناریوی بدبینانه برابر 9/ 3‌درصد خواهد شد. این ارقام برای رشد محصول ناخالص داخلی بدون نفت به ترتیب به میزان 7/ 4‌درصد و 7/ 2‌درصد خواهد بود. دیگر اینکه در سناریوی خوش‌بینانه نیز رشد بخش‌های کشاورزی برابر 1/ 1‌درصد، صنعت 4/ 9‌درصد و خدمات 3/ 4‌درصد برآورد شده است. در گروه صنعت، استخراج نفت و گاز طبیعی 6/ 15‌درصد و ساختمان 4/ 11‌درصد بیشترین و صنعت 7/ 4‌درصد و معدن صفر ‌درصد کمترین میزان رشد را به خود تخصیص داده‌اند. در سناریوی بدبینانه میزان رشد بخش‌های کشاورزی منفی 8/ 3‌درصد، صنعت 7/ 6‌درصد و خدمات 7/ 2‌درصد برآورد شده است. افزون بر این در گروه صنعت، استخراج نفت و گاز طبیعی 2/ 11‌درصد و ساختمان 6/ 7‌درصد بیشترین و صنعت 8/ 2‌درصد و معدن منفی 2/ 1‌درصد کمترین میزان رشد را به خود تخصیص داده‌اند.[1]

که میتوان با همه گیری تعمیر بجای تعویض از این درصد جلوگیری کرد.و تا حد زیادی آلودگی زیست محیطی را کاهش داد.

 

 

 

مشارک ها


برای بهبود بخشیدن این امر میتوان مشارک های جهانی داشت با سازمان هایی همچون سازمان حقوق بشر[2] ، دولت ها ، دانشگاه ها ،  آی‌یوسی‌ان (IUCN)[1]

مشارکت های کوچک

 

 

هر فرد و یا شرکت شخصی در صنف کاری خود میتواند مشارکت خود را به مجموعه چاپ و استند آرنیک اعلام نماید تا گامی محکم برای زندگی بهتر برداشته شود.

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵