چاپ پاپ آپ

مشاهده نمونه چاپ پاپ آپ

 

 

چاپ پاپ اپ
جنس چاپ پاپ آپ
چاپ مجدد پاپ آپ
چاپ پاپ آپ چیست ؟

 

ابتدا اجازه دهید با استند پاپ آپ آشنا شوید بخواهیم توضیح مختصری ارائه دهیم باید گفت به پایه آلومینیومی آکاردئونی گفته میشود که برای بک گراند نمایشگاه و … استفاده میشود و میتوان تبلیغ خود را به صورت لت بندی چاپ و به نمایش در آورد البته لازم به ذکر است که قابلیت تخت و کرو و همچنین ساخت در انواع ابعاد را دارد.

از این رو وقتی چاپ های قدیم  به علت کهنگی پوستر یا خرابی مگنت و پارگی بلا استفاده میشوند تصمیم به تعویض میگیریم و یا حتی برای شرکت در یک رویداد جدید نیاز به چاپ جدید پیدا خواهیم کرد

در چه مواقعی به چاپ مجدد  نیاز پیدا خواهیم کرد ؟

 

حالا چاپ مجدد را در چه مواقعی باید انجام داد ؟ زمانی که ما در یک نمایشگاه و یا همایش با موضوع خاص شرکت میکنیم نیاز به استند پاپ آپ با چاپ پیدا میکنیم و بعد گذشت مدتی مگنت ها یا همان آهنربا های پشت چاپ خاصیت چسبندگی رو از دست میدهند و کیفیت خود پوستر ها به دلیل ایندور بودن جوهر ( واتر بیس ) پایین میاید و ما مجبورا نیاز به چاپ پاپ آپ پیدا خواهیم کرد .

 

مزیت چاپ مجدد چیست ؟

 

خب اولین و مهمترین مزیت صرفه جویی در هزینه میباشد به طوری که دیگر نیاز به خرید استند جدید نمیباشد مجموعه چاپ و استند آرنیک اعلام میدارد که خدمات تکمیلی استند پاپ آپ از جمله چاپ ، تعمیر ، فروش را در این مجموعه به مشتریان خود ارائه میدهد تا با صرفه جویی از هزینه و وقت توانسته باشد کمک شایانی به مشتریان خود کرده باشد.

 

 

زمان آماده سازی و نحوه محاسبه قیمت چگونه است ؟

 

در خصوص زمان آماده سازی باید اعلام کنیم که از 24 تا 72 ساعت متغیر است زیرا بسته به شرایط زمانی و تقویم نمایشگاه و برای محاسبه قیمت باید بدانید که هزینه چاپ + هزینه مگنت + هزینه آماده سازی * تعداد لت ها = جمع کل

باید در نظر داشت که در این نوع از تبلیغات فقط هزینه پوستر ها محاسبه نمیشود به دلیل دارا بودن خدمات تخصصی برای دریافت قیمت دقیق و بروز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵