چاپ میز کانتر

مشاهده نمونه چاپ مجدد انواع میز کانتر سمپلینگ و پروموشن

 

 

چاپ کانتر سمپلینگ
چاپ کانتر
چاپ کانتر پی وی سیpvc

چاپ استند کانتر ویژه

چاپ استند کانتر سمپلینگ

استند های نمایشگاهی یا سمپلینگ یا میز های کانتر pvc با توجه به دوام بسیار بالایی که دارند عموما نیاز به تعویض چاپ پیدا میکنند که از این رو باید اعلام کنیم که این امر برای این دسته از استند ها امکان پذیر میباشد تا ما بتوانیم به راحتی عمل چاپ میز کانتر را انجام دهیم.

اما لازم به ذکر میباشد که میز کانتر ها شاخه های متنوعی دارند که هر کدام از این اینها را باید باتوجه به مدل و نوع چاپشان آماده سازی کرد که ما قصد داریم در ادامه این مقاله توضیح کاملی جهت انجام  تعویض چاپ ارائه دهیم.

 

استند کانتر سمپلینگ یا پی وی سی 

 

اگر آشنایی با این دسته از استند ها داشته باشین میدانین که از جنس پی وی سی و ای بی اس هستن که یکی از با دوام ترین میز های پروموشن در تمام جهان میباشند از این رو اکثرا بعد از گدراندن یک رویداد یا زمانی نسبتا طولانی تصمیم به تعویض طرح میگیرند که این امر به راحتی انجام پذیر است به طوری که ابتدا چاپ قدین کنده میشه و چاپ استیکر جدید بر روی استند بعد از توجه به نکات لازم نصب میشود.

 

استند کانتر ویژه 

 

استند کانتر ویژه نمایشگاهی از جنس آلمینیوم و پاستیک سخت میباشد و رویه ای ام دی اف دارد که از چاپ با جنس پلات لمینت بهره میبرد و در دو سایز یک نفره و دو نفره در ایران موجود میباشد خال وقتی بخواهیم که خدمات چاپ جدید برای استند خود در نظر بگیریم نیاز هست چند نکته را بدانیم به عنوان مثال سایز و چگونگی قرارگیری آهنربا های نگهدارنده که همگی این عمل ها نیازمند مهارت میباشد.

 

استند کانتر ام دی اف

 

میز های ام دی اف یا چوبی تماما از جنش ام دی اف میباشند و در بعضی از مدل ها در قسمت جلویی فضایی برای تبلیغات قرار داده شده که عموما جنس این نوع از چاپ ها از بکلات میباشد و برای چاپ مجدد نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نیست فقط کافیست طلق روی تبلیغات را از جای خود در آورده و چاپ جدید را جایگزین کرد.

 

استند کانتر ایزی

 

استند های کانتر ایزی یک میز سمپل نمایشگاهی بسیار پر طرف دار است که از جنس پی وی سی و ام دی ام میباشد که به دو صورت چاپ استیکر و چاپ پلات لمینت میتوان اقدام به تبلیغات خود کرد و فرق بین این دو نوع در چگونگی چسبیدن آنها به بدنه اصلی میباشد که کارشناسان فنی چاپ و استند آرنیک پیشنهاد میکند برای مانگاری بالا حتما از چاپ پلات لمینت استفاده شود.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵