چتر سایبان

انواع چتر سایبان تبلیغاتی

 

این دسته از استند ها دارای چندین سایز استاندارد میباشند که با توجه به نوع جنس رویه ای که دارند قابلیت چاپ به صورت مستقیم و غیر مستقیم را دارا میباشند.

 

 

چتر سایبان
انواع چتر تبلیغاتی
چتر سایبان تبلیغاتی
چتر سایبان شامل چه چیزهایی است ؟

 

در همین ابتدا به سراغ قطعات چتر سایه بان میریم که شامل یک پایه عمودی 2 متری یک منبع آب یا پایه گرانول و سقف برزنتی به قطر 2 و 1.5 متر میباشد که هرکدام دارای ویژگی های خاص خود میباشد. به عنوان مثال پایه عمودی به صورت دو تیکه یک متری است که به واسطه یک اتصال به هم وصل میشوند و در پایین میله یک قفل دیگر برای ثابت نگه داشتن پایه به بدنه وجود دارد و همچنین در بالا یک ضامن برای نگهداشتن سقف به پایه عمودی وجود دارد.

مخزن ها و گرانول ها هم نقش ثابت نگهداشتن تمام سازه را بر عهده دارند که مخزن آب به صورت ده لیتری و گرانول های آهنی به وزن 10 کیلوگرم میباشند.

 

طراحی چتر سایبان چیست ؟

 

ابتدا باید بدانیم که در این دسته از تبلیغات میتوانیم به صورت کلی و چاپ مستقیم انجام بدهیم که این امکان در گذشته وجود نداشت و برای طراحی به دو صورت میتوان طراحی کرد اولین روش به صورت یک تکه در قطر های 1.5 متر و 2 متر یا به صورت تکه ای ( تکه های پیتزایی ) طراحی کرد.

یکی دیگر از مسائلی که وجود داره آبگیر های رویه میباشند که این امکان را دارند تا در این محل هم چاپ زده شود که ما میتوانیم به صورت 15 سانت در 40 سانتیمتر و به تعداد 6 عدد طراحی خود را انجام دهیم ( بهتر است در این قسمت لوگو یا اسم شرکت باشد ) .

 

زمان آماده سازی چتر سایبان چند روز میباشد ؟

 

زمان آماده سازی چتر سایبان بستگی به زمان سفارش دارد اما در حالت عادی 4 روز کاری زمان میبرد اما یک نکته که باید به آن توجه کرد رنگ چتر سایبان میباشد اگر فقط نیاز به این استند داشته باشید و بدون چاپ بخواهید میتوانید در کمتر از یک روز محصول خود را دریافت کنید البته رنگ های موجود این ویزگی را دارند که در بالا نمونه رنگ ها آورده شده.

و اما اگر بخواهید چاپ مخصوص با رنگ خاص و سازمانی خود را داشته باشین باید اعلام کنیم که حداقل زمان تحویل تا ده عدد 4 روز میباشد.

محل های قابل استفاده چتر سایبان ؟

 

محل های قابل استفاده از این استند در فضای بیرون میباشد اما در فضاهای داخلی هم میتوان استفاده کرد از آنجایی که اصلی ترین کاربرد این دسته از تبلیغات برای جلوگیری از ریزش مستقیم باران میباشد پس به این نتیجه میرسیم که زمانی ما بخواهیم یک محصول را سمپل کنیم در روزهای بارانی بهترین گزینه برای اینکه باران جلوی سمپل کردن مارا نگیرد استفاده از این محصول میباشد.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵